x-kom hosting

Zamiennik dla monitora, który zwracam. Gigabyte M32Q

wisnai
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, zamówiłem przez allegro monitor jak w temacie, niestety trafił się bad pixel i odsyłam bez podania przyczyny. Teraz pytanie, czy coś w tej cenie lepszego dostane i sprawdzonego, a może ultrawide? (1800 zł). Czy w ogóle w takim budżecie się opłaca. Do grania w najnowsze tytuły 1440p 16:9 albo 21:9 144hz + gsync 

 

Miłym dodatkiem by było jeśli ten monitor też by był dobry do gier kompetetywnych league of legends, ale najbardziej zależy mi na dobrej rozdzielczoscci i po prostu dobrym monitorze do najnowszych tytułow.

 

mam rtx 4070 ti i5 13600kf

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Decydowałbym się na ultrawide, jeśli na tym samym monitorze grasz i pracujesz. Większość monitorów 21:9 stoi na VA, a są to panele, które mają tendencję do smużenia.

Pozostałbym przy klasycznych 16:9 IPS. 


M32Q nie jest złym wyborem, i badpixel może być na dosłownie każdym monitorze, więc jeśli Ci się podobał, to możesz zamówić go jeszcze raz. 

 

Bardzo dobrą alternatywą dla tego modelu może być nowa G5, która już od premiery zbiera bardzo dobre recenzje. 

wisnai
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozumiem, dużo mi to pomogło. Monitor M32Q jest ok pod każdym względem ok, podczas normalnego siedzenia wydaje się trochę za duży. Mam biurko 75 cm głębokości, tak to wygląda

 

Więc zastanawiam się nad nim (M32Q) i Gigabyte M28U poleconym na tym forum. Rozbicie w cenie jest, każdy ma swoje plusy i minusy. Na monitorze będę grał w najnowsze tytuły i League of Legends, bardziej z naciskiem na nowsze tytuły ale nie chciałbym sobie nigdzie zamykać furtki i mieć coś dobrego na lata.

 

Na zdjęciu M32Q

forumpc2.jpeg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.