x-kom hosting

Monitor 27" 120 Hz+ 1440p

Demicean
utworzono
utworzono

Witam,
Szukam monitora do mojego PC, gdyż aktualny jest już wiekowy ^^.

Przeznaczenie bardziej gaming, ale nie jakiś szalony. Odświeżanie w miare istotne grywam ze znajomymi w fpsy. 

Kwota w miarę budżetowa opcja, ale bez przesady. (najlepiej w okolicach 1000-1100).

Monitor do postawienia na biurku. Nie posiadam żadnych uchwytów. Montaż na ścianie też raczej odpada.

Poniżej specyfikacja PC.

Processor: AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor               6/12
Motherboard: ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME B450M-K
RAM: 16 GB
Graphics card: NVIDIA GeForce GTX 1660 (6 GB)
Monitor: Samsung SM2333T (1920x1080 / 23,1 Inch)

 

Myślałem o AOC Q27G2U, ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem.

Z góry dzięki za pomoc!

 

wisnixx
komentarz
komentarz

@Demicean Myślę, że ten AOC Q27G2U będzie idealny w tym budżecie. Na spokojnie sprosta wymaganiom w szybkich rozgrywkach FPS.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Monitor, który podesłałeś jest w porządku, ale WQHD i 1660, to nie jest najlepsze rozwiązanie. Zwyczajnie ta karta nie poradzi sobie z tą rozdzielczością. Rozsądniej będzie zostać przy FHD 24-cale. 
WQHD będzie miało sens jeśli w najbliższym czasie planujesz jakąś modernizację swojego komputera. 

 

Na ten moment jednym z bardziej rozsądnych wyborów będzie iiyama GB2470HSU. To IPS, ale z w wyjątkowo dobrym jak na tą technologię kontrast. Mierzony wynosi około 1400:1, Podstawa jest regulowana. 
Jedyny minus to dosyć niska jasność maksymalna, która wynosi około 250 nitów. Jednak z doświadczenia wiem, że i tak większość z nas (graczy i nie tylko) 250 nitów okroi lekko pod siebie ;)
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.