x-kom hosting

GF 8500gt

PiTeRNsr
utworzono
utworzono

Witam mam takie pytanie czy oplaca sie kupic ta karte ?? A moze kupic cos lepszego do 150zl ??

Link

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie opłaca się, badziew

Dozbieraj do GF 8600GT i wtedy kupuj

Jaki sprzęt i zasilacz masz ?

snip91
komentarz
komentarz

To jest shit.

Dołóż i 8600GT Palit Sonic+ weź.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jak wyżej, karta tragiczna, spróbuj dozbierać do 8600GT, albo do 8800GS (tą drugą można za niecałe 300zł już kupić).

PiTeRNsr
komentarz
komentarz

tak tylko ja chce kupic karte do 150zl a nie do 300zl ;/ jak macie jakies propozycje to daje w linku np do allegro moze byc troche wiecej niz 150zl

snip91
komentarz
komentarz

GF 7300GT Palit Sonic GDDR3 może być.

Za 220 zł dostaniesz 8600GT Palit Sonic+, warto dołożyć do niej.

PiTeRNsr
komentarz
komentarz

a co mysliscie o GF 7950gt ??

amateurwdk
komentarz
komentarz

8600 GT stanowczo.

Nocturn
komentarz
komentarz
a co mysliscie o GF 7950gt ??

Zdecydowanie wybrałbym go zamiast 8600GT

BlackRaven
komentarz
komentarz

XFX 8600GTS będzie nieco lepszy.

Machur
komentarz
komentarz

gts bedzie bardzo dobry, ale nie wiem czy gf 7950gt nie bylby tez dobrym wyborem;>

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wg mnie warto brać tego XFXa, jest szybszy i tańszy od Palita Sonic+. W ogóle fajna cena jak na GTSa. A tak w ogóle, to do jakiego kompa ma iść ta karta? Tzn., jaki procesor, płyta główna i zasilacz?

PiTeRNsr
komentarz
komentarz
Wg mnie warto brać tego XFXa, jest szybszy i tańszy od Palita Sonic+. W ogóle fajna cena jak na GTSa. A tak w ogóle, to do jakiego kompa ma iść ta karta? Tzn., jaki procesor, płyta główna i zasilacz?

procek corde duo 2,4 Ghz zasilacz 350 wat

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.