x-kom hosting

New world pytanie o zakup

leelareso
utworzono
utworzono

Zastanawiam się nad zakupem New world, czy może ktoś coś powiedzieć czy warto? Ogólnie słyszałem, że gra się bardzo poprawiła od czasu premiery i jest dość przyjemna.

anioł2009
komentarz
komentarz

@leelareso gorzej jak trafisz na bande wyrostków która dla funu zraportuje Cie jako zachowanie bota i perm ban z miejsca masz, bez niczego, tak po prostu. Szkoda nerwów według mnie. Mam znajomków którzy w to grali i po ciężkim grindzie dostali po banie za nic. Support gry nie istnieje.

leelareso
komentarz
komentarz

też mam znajomych, jeden dostał bana i mu szybko ściągnęli więc nie wiem czy support nie istnieje =)

anioł2009
komentarz
komentarz

Czyli działa losowo :E 

iSkuL
komentarz
komentarz

Ja mam grę z 3/4 mies i wszystko śmiga i jestem bardzo zadowolony. Gra dobrze zbalansowana jak dla mnie i na moim lapku działa naprawdę dobrze. Nie miałem żadnej nieprzyjemniej sytuacji.

leelareso
komentarz
komentarz

pewnie kupię na przecenie tylko martwi mnie taki nagły odpływ graczy ostatnio.

anioł2009
komentarz
komentarz
12 minut temu, leelareso napisał:

tylko martwi mnie taki nagły odpływ graczy ostatnio.

Bo bany poszły...jak nie zmienią polityki raportowania i weryfikacji raportów to stracą wszystkich graczy. Nikomu nie chce się poświęcić 500 godzin tylko po to, żeby jakiś krasnal ze swoimi koleżkami zraportował Cię doprowadzając do zbanowania...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.