x-kom hosting

Klawiatura SPC GEAR GK630 Torunament Kailh Brown RGB wariuje

Djkondzio10
utworzono
utworzono

Witam,

klawiatura nie jest nowa, mam ją dwa lata. Dziś po włączeniu komputera zaczęła sama wciskać klawisze Ctrl, Alt, Win i Fn. Gdy próbuje pisać na niej, wpisują się tylko polskie znaki. Przy wciskaniu innych klawiszy (Backspace, ~, Delete itp.) zmieniają sie ustawienia RGB klawiatury. Samemu blokuje mi klawisz Win. Wtedy też wszystkie kontrolki na klawiaturze migają jednocześnie. Czasami tez samoczynnie wylogowywuje mnie z profilu Windows i nie mogę się ponownie zalogować. Podkreślam że dzieje się tak tylko i wyłącznie, gdy klawiatura jest podłączona. Sprawdzałem różne porty, tylnie i przednie). Reset komputera, update i reinstal sterowników nie zadziałał. Przeskanowałem też cały komputer w poszukiwaniu wirusów (Windows Defender , pełny skan). Na innym komputerze działa bez zarzutów. Jeszcze gdy używałem go godzinę przed ponownym włączeniem działał bez zarzutów. Korzystam z Windows 11.

Istnieją jakieś rozwiązania tego problemu bez kupywania nowej klawiatury? Błagam o pomoc.

W załącznik jest filmik uwieczniający część problemów. Przepraszam za przekleństwo.

anioł2009
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Djkondzio10 napisał:

Na innym komputerze działa bez zarzutów.

 

9 godzin temu, Djkondzio10 napisał:

Korzystam z Windows 11

 

Czy na tym komputerze którym działa normalnie też jest windows 11 ???

 

Djkondzio10
komentarz
komentarz

@anioł2009Owszem.

anioł2009
komentarz
komentarz

Bez diagnostyki płyty chyba się nie obejdzie.

frankjestem
komentarz
komentarz

mam ten sam problem, znalazłeś już jakieś rozwiązanie?

Djkondzio10
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, wystarczyło usunąć pliki tymczasowe w ustawieniach pamięci.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.