x-kom hosting

Monitor/telewizor z głośnikami i dużą ilością portów do 1000 zł

ZBQ
utworzono
utworzono

Hej, szukam telewizora albo monitora od 25 do 27 cali, najlepiej z jak największą ilością portów HDMI (mam do podłączenia zarówno komputer, jak i kilka konsol) i głośnikami (abym nie musiał wachlować kablami do kilku różnych urządzeń). Sprzęt do standardowego korzystania z komputera i casualowego grania. Najlepiej do tysiąca złotych, jeżeli jest opcja, aby się zmieścić, no chyba że za niewielką dopłatą da się kupić coś dużo lepszego :)

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

By zmieścić się w budżecie to z 3 portami HDMI jest BenQ EW2480 czarny HDR za 849 zł. Niestety rozmiar matrycy to 23,8".

Z telewizorów masz Philips 32PFS6805 za 949 zł. Rozmiar matrycy 32".

Któryś z powyższych rozmiarów matrycy Ci odpowiada?

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Ciężka sprawa, bo nie podałeś jeszcze z jakiego GPU korzystasz, a to dość istotna kwestia. 

Musisz pamiętać o dwóch rzeczach: 

Pierwsza to zagęszczenie pikseli - FHD na panelu 27-calowym lub większym będzie najzwyczajniej nieostre z odległości mniejszej niż metr. 
Druga sprawa, to jakość głośników - praktycznie w każdym monitorze, który wyposażony jest w głośniki są one po prostu złe. Brzmią dosłownie jak zabawki. Piszę to po prostu, abyś się nie zawiódł. 

 

Jeśli ma to być tani i dobry monitor, to ja szedłbym w stronę iiyamy GB2470HSU. Jest to panel IPS, który ma naprawdę wzorowy kontrast biorąc pod uwagę technologię IPS. Mierzony kontrast wynosi około 1400:1. 
Duży plus, że znajdziesz tutaj regulację wysokości, co przy małych i średnich panelach jest nieodzowną częścią dobrego monitora. Głośniki też w nim są, ale grają tak jak pisałem o tym wyżej. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.