x-kom hosting

Wideorejestrator samochodowy [400/450zł]

baartekk97
utworzono
utworzono

Cześć.

 

Poszukuję jakiegoś dobrego wideorejestratora samochodowego. To, na czym najbardziej mi zależy to przede wszystkim dobry stosunek ceny do jakości.

Absolutnym 'must-have' takiej kamerki jest aplikacja na telefon, żeby w razie stłuczki/niebezpiecznej sytuacji mieć możliwość szybkiego uzyskania nagrania.

Fajnie, jakby nagrywała w tych 1080p, 60 klatkach (o ile to możliwe w tej cenie) oraz przede wszystkim żeby jakość nagrań w dzień i w nocy pozwalała na odczytanie tablic rejestracyjnych. 

 

Póki co, ten sprzęt wpadł mi w oko: 70mai Dash Cam A500s Cam Pro Plus+

 

Wie ktoś może, czy producent dorzuca do zestawu więcej niż jedną naklejkę umożliwiającą montaż na szybie? Przydałaby się na wypadek zmiany samochodu :)

 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Czy ma czy nie ma naklejki to do 500 tylko xiaomi.
Do 1000 to lepsze viofo.
Dwa że żeby godzina i data się sama ustawiała to musi być z GPS.
Potrafią odrzucać nagrania ze złą datą i godziną w sądach w razie draki.

baartekk97
komentarz
komentarz

Ta, którą wysłałem jest z GPS, ale podobno zaburza się przez.. podgrzewane szyby.

Ja chcę mieć po prostu taką, żeby w razie czego na miejscu, przy policji mieć jakieś dowody. Oby się nie przydała pod tym względem, ale lepiej dmuchać na zimne 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Wisi ci czy grzana szyba zakłóci GPS, ważne że ustawi datę i godzinę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.