x-kom hosting

Aplikacje przestały się uruchamiać

paweleek2301
utworzono
utworzono

Witam 

Mam taki problem, ostatnio komp zaczął mi świrować. Chcialbym zeby ktoś mi sprawdził logi z frst. Mam jedna grę na kompie która przestała działać a gram tylko w nia. Ostatnio instalowałem kilka aplikacji do zgrywania filmów przez hdmi i od tej pory mam jakieś dziwne lagi i rożne rzeczy się dzieją. Staram się uważać na złośliwe oprogramowania, ale przed wszystkim się nie ustrzegę i tu moja prośba o sprawdzenie czy cos jest nie tak ;)

Z góry dziękuję za pomoc 

Addition.txt FRST.txt

paweleek2301
komentarz
komentarz

Witam ponownie 

Dziękuje za szybka odpowiedz.

Zrobiłem wszystko, jest o wiele lepiej i gra się uruchamia bez problemu. Dodaje fixlog.

pozdrawiam 

Fixlog.txt

Bromidum
komentarz
komentarz

Oznacz post, który rozwiązał Twój problem. :) 

 

1) By usunąć wszystkie pliki/foldery utworzone przez FRST oraz narzędzie jako takie, zmień nazwę pliku FRST/FRST64.exe na uninstall.exe i uruchom ten plik. Procedura wymaga ponownego uruchomienia urządzenia. 

  • Super 1
paweleek2301
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie za pomoc 

pozdrawiam

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.