x-kom hosting

Modyfikacja obecnej platformy czy może lepiej złożyć od nowa? (AMD RYZEN 5 2600 )

Sosiniak
utworzono
utworzono

Witam, kieruję do Was pytanie czy warto modyfikować obecną konfigurację czy może lepiej złożyć wszystko od nowa? 
Obecny sprzęt:
Płyta: ASrock B450 Pro4
Ram: 16GB DDR4
CPU: Ryzen 5 2600 
GPU: RX570 (8GB)
PSU: Silentiumpc 550W
Ogólnie jestem bardzo niedzielnym graczem jednak kiedy siadam do komputera cenię sobie wydajność (chyba zboczenie z produktów apple), lubię odpalić grę na wysokich detalach w Full HD, od paru lat używałem konsoli jako głównego sprzętu do gier, więc stałe 60 klatek wystarczy mi w zupełności. Do czego zmierzam? Ostatnio zacząłem ogrywać Sons Of The Forest z kolegą i zaczęły mnie drażnić spadki klatek. Dziedzictwo Hogwartu działa na niskich delatach.... Jest sens coś poprawiać w obecnej specyfikacji czy raczej nie ma to sensu? Może jakimś tanim kosztem warto coś zmienić? Uważam, że wąskim gardłem jest mój procesor, który ma swoje lata, ale hej?! Grafika też nie jest już najlepsza. Nie jestem jakimś napalonym graczem i jeśli mam wpakować 3k w kompa to wolę chyba dokupić PS5 do Series S i zagrać w najnowsze tytuły na OLEDzie a PC zostawić do jakiś prostszych multi. Co polecacie? Jak już inwestować to iść w Ryzen 7 starszej generacji czy lepiej nowszej 5? Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji. 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Zaktualizować bios do najnowszego.
Zakupić R5 5600 i jakaś ludzką grafikę i jeszcze 5 lat być git.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.