x-kom hosting

"Aktualizacje są w drodze" za każdym włączeniem i wyłączeniem komputera!

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: ukimeister ,
ukimeister
utworzono
utworzono

Witam, mam dziwne błąd, który już doprowadza mnie do skraju nerwicy. Ten **** windows za każdy wyłączeniem komputera poakzuje "Aktualizacje są w drodze, nie wyłącza komputera". Pojawiło sie to jakoś tydzień temu po któreś aktualizacji losowo i walczę z tym dzielnie. Najgorsze jest że ten komputer nie wyłącza się dobre 40min, po tym czasie po prostu gasi się wszystko, więc nie moge nawet wejść w tryb awaryjny. Próbowałem już resetować komendami wszystkie usługi związane z Win Update, naprawiać rejestr i ogólnie wszystkie poradniki do naprawy windows update i nic kompletnie nie zadziało. Już kurwicy dostaję że musze odcinać zasilanie od komputera bo inaczej będzie się wyłączał 40min przez jakaś skopaną aktualizację windowsa. Będę dozgonnie wdzięczny  jak ktoś wie co z tym zrobić bo ja już nie mam siły i najprawdopodobniej zainstaluje nowy system. Próbuje tego uniknąć, gdyż bardzo dużo pracuje na komputerze w różnych programach i musiałbym zmarnować mnóstwo czasu ale no to ostateczność. 

839AF56F-91D1-43B5-AD11-90B62B1D9D77.jpg

image.png

AudiAWX
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie potrzebny ci program WUSHowHide.
Na kurwice jak coś znajdziesz to też poproszę.



Link pod filmem.
ukimeister
komentarz
komentarz

niestety to nie działa

  • 3 miesiące później...
ZGi
komentarz
komentarz

@ukimeister Witaj, poradziłeś sobie z tym problemem? Mam to samo mniej więcej od tego samego czasu co Ty. Któraś aktualizacja musiała coś namieszać. Masz jakieś rozwiązanie? 

  • Rekomendowana odpowiedź
ukimeister
komentarz
komentarz

Tak, zainstalowałem windowsa z opcja „uaktualnienie” czy coś takiego. Pliki, programy i ustawienia mi zostały, po tym wszystko okej, trzeba tylko pena bootowalnego zrobić 

  • Dobra wypowiedź 1
ZGi
komentarz
komentarz

@ukimeister Ok, dzięki za info, działam 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.