x-kom hosting

Nowa mysz - co jakiś czas rozłącza + charakterystyczny dźwięk.. Win11

piotrekek
utworzono
utworzono

Siema.

Mam w miarę świeżego kompa. Do tej pory używałem starej myszki a4tech v7m. Kupiłem nową Genesis Krypton 555 i co jakiś czas ona się rozłącza i po sekundzie może nawet nie działa dalej normalnie. Nie wyświetla żadnego komunikatu tylko widzę na myszce że gasną ledy i słyszę ten charakterystyczny dźwięk.

Oddać tą myszkę czy coś w ustawieniach kompa trzeba przestawić ? Tylko dlaczego stara myszka nie miała takich problemów.... Nie ogarniam tego.

toska78
komentarz
komentarz

Tak się dzieje niezależnie od ustawionej rozdzielczości dpi? Masz zainstalowane jakieś oprogramowanie do niej? Sprawdzałeś w różnych portach USB?

piotrekek
komentarz
komentarz

Używam jej na niskim dpi chyba 2400 jeśli dobrze pamiętam ale nie sprawdzałem jak się zachowuje na innym ustawieniu. Pobrałem program do niej z oficjalnej strony . Próbowałem wszystkich portów USB. Dziwne jest to że ona się rozłącza jakoś tak losowo . Nieraz jest spokój kilka godzin , nieraz leży nie używana bo coś oglądam i słyszę dźwięk że ją na chwilę rozłączyło.. chyba to oddam ...

toska78
komentarz
komentarz

Na reklamację.

iSkuL
komentarz
komentarz

Czy próbowałeś użyć innego gniazda USB? Może to coś przerywa?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.