x-kom hosting

Problem z nowym pc

Marcel Kunik
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mam problem z komputerem ponieważ podczas grania wywala mi blue screeny czasami po 1 min czasami po 2 godz temperatury są w normie czasami też wywala mi błąd że wystąpił problem z aplikacją czy coś takiego dostałem radę aby przetestować kompa na czystym starcie systemu i wszystko było dobrze przez jeden dzień teraz już nie da się grac bo cały czas wywala albo blue screen albo błędy albo nic i poprostu wywala do programu startowego podzespoły oprócz karty graficznej mają dwa tygodnie 

Specyfikacja :

i3 10100f 

gigabite b660m ds3h ddr4

gigabite GTX 1050 ti 

silentium pc Vero L3

Ram xpg 3200 MHz ddr4 16 gb w dwóch kościach 

 

proszę o pomoc bo już nie wiem co mam z tym zrobić 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Testuj najpierw na jednej kosci ram, jesli wywali to ją wyjmij i wepnij tą drugą a tą pierwszą odłóż..i testuj. Możliwe że ram coś sypie. Jaki dysk masz ?

leelareso
komentarz
komentarz

W jakich slotach masz osadzone te kości?

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@anioł2009 z kościami już testowałem obydwie działy prawidłowo dysk na którym mam system to M2 nwme 256gb lexar nm620

@leelareso w a1 i b1

Helos 00111
komentarz
komentarz

@Marcel Kunik A sprawdzałeś sterowniki, a konkretnie ich wersje?

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@Helos 00111 @leelareso @anioł2009 wszystko już dobrze poprostu reinstal systemu pomógł ale mimo wszystko dzięki wszystkim 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.