x-kom hosting

podręcanie przez program

hubertus96
utworzono
utworzono

Słyszałem że można procesor podkręcić przez system jakimś programem. czy to prawda i jakim programem

P.S Jeżeli taki temat już był to sorki nie doszukałem sie

>PePeK<
komentarz
komentarz

ClockGen SetFSB

hubertus96
komentarz
komentarz

skąd go można pobrać

hubertus96
komentarz
komentarz

jak podręcac tym programem

Gość
komentarz
komentarz
ClockGen SetFSB

Dobry jest też SoftFSB

Anonim1
komentarz
komentarz

AMD OverDrive doskonałe narzędzie do podkręcania, lecz tylko dla procków AMD.

Gość
komentarz
komentarz
AMD OverDrive doskonałe narzędzie do podkręcania, lecz tylko dla procków AMD.

Nie takie doskonałe :/ Nie da się tym podkręcić procków na Socket A (Próbowałem Athlon 1700+ Palomino i Duron 1200 Morgan). To samo jest z Athlonem 64 3200+ na s.939 <_< Znajomy informatyk mówi że współgra tylko z Athlonami 62 x2 na AM2 i Phenomami (AM2+). W każdym razie na ww. CPU nie działa.

Anonim1
komentarz
komentarz
Nie takie doskonałe :/ Nie da się tym podkręcić procków na Socket A (Próbowałem Athlon 1700+ Palomino i Duron 1200 Morgan). To samo jest z Athlonem 64 3200+ na s.939 <_< Znajomy informatyk mówi że współgra tylko z Athlonami 62 x2 na AM2 i Phenomami (AM2+). W każdym razie na ww. CPU nie działa.

Źle Ci powiedział :D

Jest zgodny tylko z chipsetem z serii 7xxx :D Czyli żadne chipsety wynalazki NVIDI nie mogą być.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.