x-kom hosting

Czy podczas grania laptop gamingowy może być podłączony do zasilacza jak ma 100% baterii?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
Szczurek6
utworzono
utworzono

Mam laptop gamingowy Victus. Nie od dziś wiadomo, że gdy laptop jest podłączony do zasilacza to gra działa jeszcze płynniej. Moje pytanie brzmi, czy podczas grania laptop może być podłączony do zasilacza jak ma 100% baterii? Na niektórych stronach piszą że tak i że to nie psuje baterii, inni znowu mowią, że popsuje to baterie, to jak to w końcu jest? 

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

Może być podłączony, ponad 10 lat używałem tak laptopów i nic się nie działo. Nowe laptopy nie mają już tego problemu co stare. Zazwyczaj bateria spada do 90% i znowu podładowuje do 100% podtrzymując żywotność ogniw.

Szczurek6
komentarz
komentarz

@anioł2009 czyli z baterią nic sie nie stanie i normalnie będzie mi potem dobrze trzymać?

anioł2009
komentarz
komentarz

Wiadomo że z czasem straci na pojemności ale stało by się to tak czy siak...Mi w ciągu 26 mscy pojemność spadła o 18% a to raczej dobry wynik biorąc pod uwagę ile cykli mają ogniwa zanim zupełnie stracą pojemność.

  • 2 tygodnie później...
xm700
komentarz
komentarz

A nie masz trybu oszczędzania baterii ?, ja wstarym laptopie lenovo mam tak  że ładuje tylko do 60%. Potem ciągnie prąd tylko przez zasilacz. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.