x-kom hosting

Mój komputer stacjonarny

anioł2009
komentarz
komentarz

Fajny czysty build :D 

  • Dziękuję 1
TooH
komentarz
komentarz

 To napewno nie był pierwszy pc który złozyles :)
Zbyt ładnie ^^

 

  • Dziękuję 1
AdamKaban
komentarz
komentarz

@TooH dzięki. Stopniowo wymieniam podzespoły i staram się zawsze, żeby było schludnie. Czasem komuś też coś złoże hobbystycznie.

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Teraz te kompy w środku wyglądają jakoś sensownie, nie to co u mnie, kabli przewodów innych pierdół, mimo ze bebechy na hot swapach, zaleta przeniesienia kabli za tył moba to dobry patent nowoczesnych obudów. Fajny sprzęt wizualnie, aczkolwiek ja jestem fanem starej szkoły, czyli wszystkiego co wisi:V

AdamKaban
komentarz
komentarz

@Mavis Dracula

 Na szczęście u mnie nic nie wisi :E

TooH
komentarz
komentarz

@Mavis Dracula Lubisz jak ci dyrda? :D

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Co wisi nie utonie,:V. A sensownie pisząc komputery dawno się skończyły, obecnie niewidomy złoży kompa, porty, łacza, tasmy wszystko pasuje na dotyk, za moich czasów gdy panowały 286/386/486 to była szkoła składania, wtedy nalezało myślec i postępowac, gdy  w kazdym przypadku jedyne co pasowało do wpięcia to molex, tasmy ide/ 50 pinowe taśmy SCSI, nieposiadały zabków centralnych, tak samo jak w napędach, były oznaczane czerwoną barwą od strony zasilania, co i tak niedawało sukcesów wpinając je w mobo czy napęd, napędy też, SCSI/ ide bez ząbka cetrującego, o napędach 1/4 czy 5,25 nie bede pisał bo to było najgorsze. Potem zwory na  urządzeniach rozszerzeń który pierwszy, drugi itd. Jesli po tygodniu udało się to wszystko do kupy połaczyc, to potem szok coś nie działa mimo że wykrywa, w biose należało zmieniac porty przerwań IRQ to było składanie kompów, nie to co teraz, dawniej się myślało o tym by wszystko zaskoczyło, teraz o wizji. I kolejna sprawa panowie z szacunku, dla mnie wisieć znaczy wisiec, nie przybierać form jakichś pedalskich.

Pozdrawiam

 z szacunkiem

 

  • 4 tygodnie później...
sabaru
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 27.02.2023 o 20:14, Mavis Dracula napisał:

Teraz te kompy w środku wyglądają jakoś sensownie, nie to co u mnie, kabli przewodów innych pierdół, mimo ze bebechy na hot swapach, zaleta przeniesienia kabli za tył moba to dobry patent nowoczesnych obudów. Fajny sprzęt wizualnie, aczkolwiek ja jestem fanem starej szkoły, czyli wszystkiego co wisi:V

Ale jak właśnie odkręcisz z tyłu bok obudowy to niekiedy idzie dostać oczopląsu co tam kabli jest.

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Zaleta obudów, w których przewody chowa się pod mobem jest taka, że przepływ powietrza jest jakis sensowny, kolejna sprawa, przewody nie walą Ci po wiatrakach, ja często musiałem podwiazywac, kombinowac itd, jak nie waliły do gpu, to do chłodzenia cpu, jak nie tam, to znowu do mostka na płycie, jak nie do mostka, to do wiatraków nadmuchu , jak nie do nich to do wiatraka wydmuchu:lol2:

  • 1 miesiąc później...
teov
komentarz
komentarz

Hah, chciałbym mieć takie początki :) Nieźle

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.