x-kom hosting

Jaki iPhone wybrać? iPhone 12 czy iPhone 13?

TooMii0
utworzono
utworzono

Witam ponownie,

 

Planuje kupić z żoną nowe telefony. Obydwoje jesteśmy przywiązani do androidów, ponieważ telefonu z innym systemem nigdy nie posiadaliśmy. Zależy nam teraz jednak przede wszystkim na dobrym aparacie w telefonie, żeby robił ładne zdjęcia i kręcił dobre filmy (dużo podróżujemy, a niestety nasze Huaweie P30 Lite już nie dają rady...). Zależy nam też, żeby bateria dobrze trzymała, a nie cały czas telefon podpięty pod power banka... Naczytałem się o Samsungach, że mają straszne problemy z baterią i tak na prawdę dopiero te S23+ oraz S23 Ultra mają niby lepsze baterie. Niestety nie mamy tak wysokiego budżetu na telefony i nie możemy sobie pozwolić wydać 5,5-7,5tys/sztukę.

 

Myślimy więc o kupnie jakiegoś iPhona, tak dla kompletnej odmiany. Nigdy nie mieliśmy do czynienia z iOS, ale z tego co się naczytałem i nasłuchałem, iPhony wygrywają pod względem aparatu i baterii z Samsungami. Oczywiście nie celuje w najnowszego iPhone 14 czy 14 Pro, ponieważ znów są ponad budżet, który posiadamy.

Myślę nad dwoma - iPhone 12 albo iPhone 13. Doczytałem tyle, że są bardzo podobne do siebie, dopiero różnią się wersje "PRO" oraz "PRO MAX", jednak nie są już dostępne w sprzedaży, jedynie używane. Nie bardzo jestem zwolennikiem kupowania używanego sprzętu jeśli chodzi o telefony czy komputery. Celuje więc w nowe, nieużywane.

 

Czy możecie mi doradzić, który powinienem wybrać i dlaczego? Czym one się tak na prawdę różnią, oprócz ceny? Na jaką cenę promocyjną powinienem czekać, żeby opłacało się ten telefon kupić, żeby nie przepłacić? Zaznaczę, że ma to być telefon na przynajmniej 3 lata.

 

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.