x-kom hosting

moj system nie działa sprawnie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
wujek tadziu
utworzono
utworzono (edytowane)

witam od paru tygodni męczę sie z jednym problem po pobraniu jakiegos wirusa na komputer jednym z nich byl mnolyk.exe i inne zainstalowalem avasta i odpalilem pelne skanowanie podczas skanowania dostalem  bluescreena i nie moglem uruchomic komputera poniewaz ciagle byl bluescreen zresetowalem go udalo mi sie uruchomić narzedzie naprawiania czy coa tego typu zformatowalem komputer na poczatku aie nie dalo przez bluescreen lecz za chyba 3 razem poszlo świeży system wydawal sie w pelni sprawny lecz zaniepokoilo mnie to ze gdy pobralem gre ktora wymagala easy anty cheata ten mowil ze mam cos nei tak z wersja systemu takze wszedlem do windows update i kliknalem sprawdź aktualizację wtedy otrzymalem jakos blad szukalem na internecie jakieś porady i poradniki do naprawy tego bledu i nie działało gdy wszedlem do zabezpieczen windows defender w ogóle go nie bylo jakby nie istniał w systemie pobralem asystenta aktualizacji windowsa okazalo sie se mialem wersję 22H1 i ze moge zainstalowac aktualizacje do 22H2 przy zainstalowaniu i uruchomieniu ponownie komputera rozpoczela sie instalacja gdy bylo 30 % ekran zrobil sie rozpikselowany cos typu 800x600 i bluescreen niewiem co robic do tej pory nei moge sobie z tym poradzic prosze o jakies porady/pomoc na ten temat bede bardzo wdzieczny milego dnia 

leelareso
komentarz
komentarz

Może to po prostu sprzęt siada a nie wina wirusa, podaj specyfikacje komputera wraz z mocą i marką zasilacza.

wujek tadziu
komentarz
komentarz (edytowane)

@leelareso mam integre intela hd graphics 4600  i i7 4770 zasilacz silentium pc chyba niewiem ile wat ale z teog co pamietam okolo 500 max chce dodac ze bez problemow uzywalem go od okolo 4 lat po tym wirusie się zaczęło a, bym zapomnial dodam ze podczas tego całego gówna straciłem konto steam oraz epic games wiec to napewno nie przypadek

  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz

Wirus można wykluczyć w 90 % bo format robiłeś jeżeli formatowałeś wszystkie dyski, jedyny wirus jaki znam co może zostać po formacie to wirus w uefi (bios) można go usunąć przywracając ustawienia domyślne albo wyjmując baterię by zresetować bios. Jeżeli to nie wirus to może być problem z dyskiem.

wujek tadziu
komentarz
komentarz

@leelareso dobra dzięki za pomoc ale jak naprawić tego windows defendera oraz windows update defendera nawet na kompie nie mam jak podejmuje jakiekolwiek próby aktualizowania systemu lub czegos to ten bluescreen wywala lub system mi nie pozwala go zainstalowac jesli cjodzi o windows update to pokazuja mh sie za każdym razem inne błędy 

leelareso
komentarz
komentarz

spróbuj uruchomić CMD jako admin i wpisz sfc /scannow

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.