x-kom hosting

NFS dla PS4/PS5

krzysiuus
utworzono
utworzono

Panowie szukam czegoś podobnego do NFS Hot Pursuit Remastered. Grałem wcześniej (wiele lat temu) w wersję bez "Remastered" i było bardzo ok na ps5 kupiłem wersję "Remastered" (ps4) zmian za bardzo się nie odczuło ale fajnie było popykać w tym klimacie tzn. wyścigi z kilkoma przeciwnikami, jednym, pościg itd. Na dużym TV było to bardzo OK.

 

Czy jakaś gra oferuje obecnie coś podobnego (niekoniecznie NFS)? Podobne klimaty?

Sprawdzałem payback nie bardzo mi podchodzi, heat średnio... most wanted z 2012 było OK ale nie ma na konsole ps4/ps5.

Mogeto
komentarz
komentarz

Czyli wyścigi supercarami przy ładnych krajobrazach? Klimatem podobny jest Test Drive Unlimited 2, ale wyszedł na PC/X360/PS3 oraz seria Forza Horizon - PC/XONE

Heat ani MW nie będzie podobny do Hot Pursuit. Najbardziej podobny do Hot Pursuit jest NFS Rivals ewentualnie NFS The Run.

 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.