x-kom hosting

Zasilacz do rtx 3060

krzysiu12
utworzono
utworzono

Cześć ostatnio upatrzyłem sobie rtx3060 w wydaniu Eagle.Zastanawiam się na kupnem tej karty tylko nie wiem czy mój pc wytrzyma to wszystko i czy będzie wszystko współgrać.

Specyfikacja Pc:

1. Cpu: I5 10400f

2. Płyta Główna: Asus Prime B560-Plus

3.Dysk: GoodRam PX500 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe i Samsung 870 QVO-Sata 2.5

4. Zasilacz: SilentiumPC Vero L3 600W 80 Plus Bronze

5. Ram: Kingston Fury Beast RGB, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL17

6. Chłodzenie Cpu: SilentiumPC Fera 3 Evo

7. Karta Graficzna obecnie: Gtx 980 

 

 

 

 

rafalluz
komentarz
komentarz

Powinien wytrzymać, acz jeśli zauważysz problemy pod obciążeniem (zwiechy, resety, BSODy) to wymień.

AdamKaban
komentarz
komentarz (edytowane)

Wystarczy bez problemów. Nawet 3060 Ti uciagnie.

krzysiu12
komentarz
komentarz

a certyfikat nie ma znaczenia?

rafalluz
komentarz
komentarz

Nie dla tego pytania.

Blavic
komentarz
komentarz
Dnia 25.02.2023 o 10:34, krzysiu12 napisał:

Zasilacz: SilentiumPC Vero L3 600W 80 Plus Bronze

To solidny zasilacz ze średniej półki, spokojnie sobie poradzi z 3060 jak jest sprawny, z mocniejszymi też da radę. GTX980 i RTX3060 mają podobny pobór TGP 165 vs 170, także nie ma o czym mówić.

anioł2009
komentarz
komentarz

@rafalluz zgadzam się... Składałem kiedyś kompy na tych SPC ale losowa jakość już mnie wkurw... i dałem sobie siana z tymi rebrandami SAMA.

Połowa wracała do mnie i o dziwo po wymianie na inny ( już nie spc ) problemy się kończyły.

Tym bardziej że cena jaką wołają za to jest nieadekwatna do jakości i innych zasilaczy które można za tą kwotę kupić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.