x-kom hosting

Kursor robi się biały po najechaniu na tekst

NewJoker
utworzono
utworzono

Cześć,

 

na laptopie HP z Windows 11 mam taki problem, że po najechaniu na tekst, np. pisząc posta na jakimś forum, ten kursor do zaznaczania tekstu robi się biały i prawie w ogóle go nie widać, bo zlewa się z tłem. Jak trochę poruszam kursorem to wraca jego normalny wygląd i też nie dzieje się to przy każdym najeżdżaniu na tekst, ale mocno przeszkadza, bo ciężko cokolwiek zaznaczyć czy wstawić kursor w jakimś miejscu tekstu. Szukałem w internecie co z tym zrobić, ale nie znalazłem nic sensownego. Ma ktoś pomysł co mogłoby podziałać ?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

  • 4 tygodnie później...

NewJoker
komentarz
komentarz

Rozwiązałem problem pewnym obejściem, które na ten moment jest chyba jedyną opcją mogącą wyeliminować to irytujące zachowanie kursora. W ustawieniach myszy w panelu sterowania wszedłem w zakładkę Wskaźniki, zaznaczyłem Wybór tekstowy i kliknąłem Przeglądaj. Z listy wyglądów kursora wybrałem "beam_r" i problem zniknął.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.