x-kom hosting

Msi b250 pro vdh

Mogeto
komentarz
komentarz

Będzie pasować.  Radiator jest opcjonalny.

AudiAWX
komentarz
komentarz

Twoja płyta nie jest w stanie docierać go na maxa więc da radę i bez.

FlorekGamer
komentarz
komentarz

@Mogeto a czy poleciłbyś jakiś radiator dobry do 50 pln ? pozdrawiam i dziękuje

FlorekGamer
komentarz
komentarz

@AudiAWX nie chodzi mi o to zeby byl lepszy a zeby temperatury nie sprawily ze bedzie wolniej chodzil ? jeśli to mi nie grozi no to sam dysk zamontuje? a powiedz mi czy ten zapis i wysyl moja plyta obsluzy ? tzn te 3000 mb na sekunde ?

AudiAWX
komentarz
komentarz

3x4 to się w cywilnym użytkowaniu tak strasznie nie grzeje. Nie widziałem u siebie więcej niż 60°

6ee16fcc8dc2c8a473661df409421733.jpg

Jak Ci jakiś HWiNFO pokaże że masz 80 to sobie dokupisz radiator, to nie problem.

FlorekGamer
komentarz
komentarz

@AudiAWX a mógłbyś mi powiedzieć czy ta moja płyta obsłuży zapis i odczyt 3000 mb ? wiem ze pokazales ss ale jestem totalnym laikiem i nie rozumiem tego ? wybacz

FlorekGamer
komentarz
komentarz

@AudiAWX a powiedz mi taka rzecz, ogladalem zdjecie mojej plyty glownej ,czy kazdy radiator bedzie do niej pasował ? miedzy slotem na karte graficzna a slotem na dysk malo miejsca jest, moglbys zerknąć ? model plyty to msi b250 pro vdh ? pozdrawiam ewentualnie jakie max wymiary wybrac

i jakbyś polecał to ja nie korzystam z allegro , korzystam z morele komputronik media expert , rtv

AudiAWX
komentarz
komentarz

Ciężko mi tak kombinować.
Ale Zasadniczo te dwa co podałem to pasują wszędzie bo to właśnie takie kompaktowe wersje, znaczy wąskie.

FlorekGamer
komentarz
komentarz

@AudiAWX  mam szybkie pytanko do dysku m2 chce dokupić chłodzenie be quiet mc1 pro ale okazało się ze mam slot m2 pod kartą graficzną , czy to ma racje bytu i sie zmieści ?

 

DSC_0516.JPG

AudiAWX
komentarz
komentarz

Musisz sobie sam zmierzyć. 15 mm ma chłodzenie plus to co dysk odstaje od płyty.

 

https://www.bequiet.com/pl/accessories/2252

FlorekGamer
komentarz
komentarz

@AudiAWX zmierzone ma 16 mm o ile dobrze zmierzyłem powinno się zmieścić ?

1677517680697.jpg

czy będzie problem ?

 

FlorekGamer
komentarz
komentarz

@AudiAWXkolego jesteś tam ? jak BeQuiet mc1 pro nie wejdzie to może ten bez dopiska Pro?

AudiAWX
komentarz
komentarz

Nie dam ci takiej gwarancji na coś czego nie posiadam.
Wymiary masz więc musisz sam ocenić sytuację.

anioł2009
komentarz
komentarz

@FlorekGamer Zwykły taki radiator mam https://allegro.pl/oferta/pasywny-radiator-dyskow-m-2-ssd-axagon-6mm-11401448419

Mieści się, działa idealnie ( warunkiem jest dobry termopad i zdjecie naklejki z dysku  ) a nawiew w obudowie jeszcze to polepsza. Mi na nim temp podczas aktualizacji dużych gier spadły o 20 stopni po zamontowaniu tego. Nie ma sensu wydziwiać bo tu i tak tylko zwykła fizyka działa.

 

Jest też wersja o wysokości 3mm jak jest jakaś obawa że ten 6mm jest za wysoki. 

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.