x-kom hosting

Używany monitor do gier 1440p 120hz+ [~1000zł] 23-27cali

Akkuzativ
utworzono
utworzono

Siemano, poszukuje używanego monitora głównie do gier w budżecie około 1000zł, chociaż jest to budżet dość luźny i mogę coś dołożyć parę stówek. Co do wyboru matrycy to zależy mi na jakości obrazu, obecnie mam aoc ag241qx i jakość mnie nie powala. Co do odświeżania to nie chciałbym raczej schodzić poniżej tych 120hz, najlepiej 144 tak jak w obecnym. Preferuję rozmiar w okolicy 23-24 cali, lecz ofert na portalach aukcyjnych brak, dlatego jestem w stanie zaakceptować 27 cali. Kartę mam nvidii. 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Hej, 

Monitorów 24-calowych WQHD jest bardzo mało, a jeszcze mniej jest takich z wysokim odświeżaniem.

 

AOC z którego korzystałeś do tej pory, jest postawiony na matrycy TN, która niestety charakteryzuje się przeciętymi czerniami i mało nasyconymi kolorami.

 

W Twoim budżecie można już kupić całkiem przyzwoity nowy monitor. Jako przykład mogę tutaj śmiało polecić HP X27q. To bardzo poprawny panel IPS ze zmierzonym kontrastem w okolicach 1050:1, regulowaną podstawą i działającym G-synckiem.
Aby włączyć synchronizację Nvidii należy użyć połącznia za pomocą kabla DisplayPort. 

 

 

Akkuzativ
komentarz
komentarz

@X-KOM Dzięki, aż taka mała różnica względem używek, że lepiej kupić nowy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.