x-kom hosting

Słuchawki wykrywane jako głośniki.

Sebic
utworzono
utworzono (edytowane)

płyta to msi b460m mortar przeinstalowałem już sterowniki i instalowałem już nowe dalej nie pomogło w programie realteka też się bawiłem proszę o pomoc bo strasznie tracę przez to na jakości słuchawek wpięte są w panelu tylnym.

 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli chodzi o podłączenie do gniazda jack to wszystko jest ok. Na tej płycie na tylnym panelu jest 1 wspólne gniazdo jack audio (czerwone) do podłączenia głośników lub słuchawek (pewnie w większości płyt tak jest). W systemowych ustawieniach dźwięku gniazdo jest opisane jako głośniki.

 

51f6cc8673f67.jpg

 

To jest zrzut z moich systemowych ustawień. Jak widać mam 2 karty dźwiękowe, integrę i na USB. Do karty na USB mam podłączone jackiem słuchawki studyjne (Sennheiser HD 205) a system i tak rozpoznaje to gniazdo jako głośniki. Jedyna różnica że na Twojej płycie gniazdo do podłączenia głośników/słuchawek jest czerwone a u mnie te gniazda są zielone.  U mnie czerwone są oznaczone mic czyli do podłączenia mikrofonu.

  • Super 1
Sebic
komentarz
komentarz

@toska78 rzeczywiście tak jest, na czerwonym jest normalny dźwięk, a jak podpinałem do innych portów to był słaby jakościowo dzięki za info,  wcześniej nie sprawdzałem bo myślałem ze jak pisało ze głośnik że będzie tak samo. Dzięki wielkie

@toska78 mam jeszcze pytanie gdzie sprawdzałeś to płytę które porty służą do czego

toska78
komentarz
komentarz

W manualu do płyty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.