x-kom hosting

Gigabyte B450 Aorus Elite V2

JohnBravePL
utworzono
utworzono

Witam przed świętami postanowiłem przejść z laptopa na komputer stacjonarny i w listopadzie ubiegłego roku zakupiłem zestaw podzespołów potrzebny do złożenia 2 jednostek:

-b450 aorus elite v2  x2

-ramy z lexara 2x16g 3200  x2

-dyski m2 lexar 1t       x2

-zasilacz silentium 550w gold

-zasilacz silentium 600w gold

-procesor ryzen 7 5700g

-procesor ryzen 5600g

-grafika rx 5700xt aorus    x2

-obudowy genesis irid 400

 

 

 

jeden z zestawów dziala bez problemu to ten z mniejszym zasilaczem i ryzenem 5 , a drugi reklamuje od samego poczatku 2 dni od zlożenia najpierw myslalem ze procek wysiadl wiec wysłałem przyszedł okazało sie że płyta nie reaguje od tego czasu wysyłam ja juz 4 raz za kazdym razem usterka wyglada na procesor ale nie daje pradu na gniazdo swieci dioda od cpu ale procek sprawdzany jest ok tym razem jak przyszla z reklamacji to dzialala cala noc juz sie cieszylem ze zrobiona ale na drugi dzien po 30 minutowym graniu komputer znów się wylączył tym razem swieciła dioda od grafiki ale sprawdziłem jest dobra na drugim kompie. co mam zrobic dodam ze płyta na ryzenie 5 ma rev 1.2 a ta co reklamuje bez przerwy ma 1.1 i juz nie wiem czy to nie wina zasilacza czy biosu ze sie tak psuje wszystko nowe

anioł2009
komentarz
komentarz

Sprawdź na ramach z drugiej jednostki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.