x-kom hosting

Twoje urządzenie napotkało problem.

Xzarzyk
utworzono
utworzono

Witam siedzę sobie i oglądam YouTube i nagle wywala BS. Uruchamiam komputer ponownie i tak w kółko cały czas blue screen zdążyłem pobrać program blue screen viewer i mam kod błędu 0x0000003b. Nie jestem w stanie nic zrobić dosłownie minuta maks dwie i wywala mi dodam że nigdy czegoś takiego nie miałem. 

 

IMG_20230220_192032_edit_1968378057037665.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Masz Windows 10? Pobrane są wszystkie aktualizacje?

Xzarzyk
komentarz
komentarz

@Anawa tak windows 10 wszystko zaaktualizowane. 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Ustaw generowanie zrzutów pamięci jak na poniższym zrzucie (jeśli masz inaczej u siebie ustawione):

 

25402d62bca17.jpg

 

Przy takim ustawieniu małe zrzuty pamięci są generowane w folderze C:\Windows\Minidump (w postaci plików z rozszerzeniem dmp).  Jeśli masz takie pliki w tej lokalizacji, udostępnij je do wglądu. Jeśli ich nie ma, trzeba poczekać do następnego bsoda żeby się wygenerowały (1 bsod = 1 plik).

Xzarzyk
komentarz
komentarz

@toska78 mam ustawione inaczej bym nie widział tego kodu błędu (0x0000003b) w blue screen viewer wpisałem w Google i nic nie znalazłem poza tym że to plik systemowy to co pozostało mi jedynie reinstall Windowsa? 

toska78
komentarz
komentarz

Niekoniecznie to pomoże bo bsody z tym kodem mogą też być wynikiem niestabilnego/uszkodzonego ramu. Jaki konkretnie plik systemowy masz na myśli skoro nie chcesz udostępnić swoich zrzutów?

Xzarzyk
komentarz
komentarz

@toska78 Nie zrobiłem zdjęcia ale mam zapisane to w komputerze będę w domu po południu to udostępnię. 

Xzarzyk
komentarz
komentarz
toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Co to za komputer? Jeśli to PC, podaj specyfikację łącznie z modelem zasilacza. Masz możliwość przetestowania na 1 kości ramu (pod warunkiem oczywiście że są przynajmniej dwie)? Jak masz zainstalowany antywirus zewnętrzny to testowo go wyłącz. System jest zaktualizowany?

Xzarzyk
komentarz
komentarz

@toska78 @toska78@toska78 nie odpalałem komputer od wczoraj jakoś 21 ostatni raz do dziś jakoś 14.30 i wszystko działa odłączyłem jedna kość ram śmigałem na jednej i działa może to właśnie być wina ram bo ostatnio jakoś komputer wolniej działał 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

To przetestuj porządnie na 1 kości ram naprzemiennie jak masz 2. Właśnie różne kody błędów sugerują że to może być problem z którąś kością ram. Ale specyfikacja sprzętu też by się przydała.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.