x-kom hosting

Na płycie głównej miga na czerwono dioda GO_LED i komputer się nie włącza

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: MORVILxv ,
kubixs10
utworzono
utworzono

Mam problem chciałem zmienić obudowę komputera odłaczyłem wszystkie kable i przełożyłem wszystko podpiąłem i miga czerwona dioda GO_LED a komputer nie włącza się. Płyta główna to republic of gamers MAXIMUS V EXTREME

MORVILxv
komentarz
komentarz (edytowane)

sprawdź czy dobrze podpiąłeś wszystkie kable, ledy do obudowy, czy nie uszkodziłeś mobo, itd. Dopnij wszystkie kable w razie czego

 

nie za bardzo się na tym znam jako użytkownik laptopa, więc niedopięte kable mogą nie być przyczyną, ale sprawdź

kubixs10
komentarz
komentarz (edytowane)

A i zapomniałem dodać pod kartą graficzną świeci się pomarańczowa lampka Bios1_LED i GO_LED nawet jak podpięty jest tylko zasilacz

  • Rekomendowana odpowiedź
MORVILxv
komentarz
komentarz

zaktualizuj bios jeśli nie jest najnowszy

może awaria płyty głównej? nie wymieniaj bez potwierdzenia bardziej doświadczonego użytkownika ode mnie

kubixs10
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak mam zaktualizować bios bo ja nie doświadczony tez jestem troche

Niebieska
komentarz
komentarz

Najlepiej będzie jak pójdziesz z płytą główną do serwisu i poprosisz o aktualizację BIOSu.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
kubixs10
komentarz
komentarz

Sytuacja się rozwiązała. W serwisie okazalo się że coś w plycie głównej się spalilo i trzebabylo wymienic na nową.

Niebieska
komentarz
komentarz

No to słabo, ale dobrze, że z nową działa już dobrze :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.