x-kom hosting

Mocny sprzęt lecz niska wydajność.

mikeey
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Ostatnio zakupiłem kartę graficzną RTX 3070 w celu poprawienia wydajności.
Aczkolwiek w grach jest to na tym samym poziomie.
Przy teście w Furmarku3D pokazuje 190 FPS, gdzie przy starej karcie ukazywało się zaledwie 90. (Poprzednia to RTX 3050)
Więc jakby nie patrzeć przyrost jest, tylko dlaczego nie widać go w programach (grach)?


Specyfikacje:
CPU: R5 2600
GPU: RTX 3070
DYSK 1: HDD
DYSK 2: SSD
RAM: Pamięci DDR4, 3200MHz. | 2x 16GB
WINDOWS 10 64bit

Znalazłem test w grach z identycznym zestawem, nawet lekko gorszym jeśli chodzi o pamięć.
 

 
Widoczne jest że w cs go na wysokich ustawieniach average fps to 280.
Natomiast u mnie, na najniższych ustawieniach average fps to 180. - przy czym dodatkowo spadki są nawet do 100/120fps.
Jest ustawiony priorytet oraz wysoka wydajność, sterowniki reinstalowane więc już brak mi pomysłu co można zrobić.

Temperatury normalne, natomiast dziwniejsze jest to że na procentach jest w miare normalnie, w csgo od 50% do nawet i 100%.

Edit: Ta kategoria, ponieważ uważam że nie może być to wina niczego innego niż właśnie jakiś sterowników lub błędów w ustawieniach.

Proszę o pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.