x-kom hosting

Monitor nie widzi 144hz

Vencus
utworzono
utworzono

Cześć,

Kupiłem dzisiaj karte graficzną ponieważ stara już nie podołała i napotkałem problem że na tej nowej monitor nie widzi 144hz.

 

Wcześniej było to podłączone przez dvi a teraz mam hdi, myślałem ze to wina kabla ale pojechałem przedchwilą po nowy hdmi 2.1 i normalnie powinien obsługiwać to taktowanie 

 

Monitor benq 2411

karta geforce 1660 super

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Twój monitor będzie działał z 144hz tylko przy użyciu DP alboDV

image.thumb.png.32e8bc413bb8b0707bbc5fbcf9fd3f55.png

Vencus
komentarz
komentarz

A macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Oglądałem że są jakieś przejściowki hdmi - dvi tylko nie jest napisane czy udzwignie 144hz

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Przejściówka nie pomoże niestety, dalej będzie działać tylko w 60 hz. Użyj kabla DP i będzie po problemie.

zbiku90
komentarz
komentarz

Tylko że ten monitor chyba nie ma DP. Najprościej byłoby chyba wymienić kartę na taką z portem DVI jeśli jest taka możliwość i nie zamierzasz wymieniać monitora.

leelareso
komentarz
komentarz

Hnmmm? W manuału jest napisane że posiada

zbiku90
komentarz
komentarz

Tylko wersja XL2411P miała DP zamiast D-Sub. Jeśli autor ma taką to oczywiście byłoby najprościej.

Vencus
komentarz
komentarz

Niestety jest to wersja podstawowa z wejsciem hdmi i dvi. Karty nie zmienie bo własnie dopiero ją kupiłem :D Chyba będzie trzeba nowy monitor... 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.