x-kom hosting

Problem z rozłączaniem karty sieciowej TP-LINK Archer T4U Plus

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: wisnixx ,
wisnixx
utworzono
utworzono

Cześć, jakiś czas temu wymieniłem kartę sieciową na TP-LINK Archer T4U Plus i niestety często się rozłącza z komputerem, czasami po kilka razy pod rząd, czasami jak odepnę od USB to ma jakiś problem. Dzieje się tak na róznych portach USB nie na pojedynczym więc problem leży gdzieś indziej. Co może być przyczyną?

slivero
komentarz
komentarz

Jaki masz dokładnie sprzęt ? Na jakim systemie operacyjnym działasz ?

wisnixx
komentarz
komentarz

Router huawei b535, system windows 10. Płyta główna msi b450-a pro. Korzystam z internetu mobilnego ze względu na brak dostępu do swiatłowodu :(

Gość
komentarz
komentarz

@wisnixx jaki masz router? Jest tylko jeden? Masz extender?

wisnixx
komentarz
komentarz

Router huawei b535, jest tylko jeden, bez extendera. Jest w tym samym pokoju co komputer. Ale problem wygląda tak że co jakiś czas karta jakby się rozłącza z USB, bo pojawia się ten systemowy dźwięk rozłączenia urządzenia. Nie wiem co może być nie tak bo mam powylaczane wszystkie ustawienia energii wpływające na usypianie USB lub urządzen.

Gość
komentarz
komentarz

@wisnixx a próbowałeś zmienić sterowniki?

wisnixx
komentarz
komentarz

@Hexia nie próbowałem, faktycznie może tu leży problem 

  • Rekomendowana odpowiedź
wisnixx
komentarz
komentarz

Jakby ktoś miał podobny problem ze sprzętem TPlinka, okazało się, że po odinstalowaniu sterowników od TPlinka wszystko działa jak trzeba ;)

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.