x-kom hosting

PDF'y nie otwierają się w żadnym programie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gawel ,
dajo78
utworzono
utworzono (edytowane)

Przy próbie otwarcia pdfa w programie Adobe Acrobat 9.0 otrzymuje komunikat 
"Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu. Plik jest uszkodzony i nie mógł być naprawiony."
Na stronie helpx.adobe.com znalazłem opis żeby utworzyć wpis w rejestrze "bValidateBytesBeforeHeader=dword:00000000"
ale u mnie to nie działa. Możę dlatego, że jest to Acrobat professional i nie moge go uaktualnić powyżej 9? Readera też powyżej 9 ki nie mogę zainstalować bez uprzedniego odinstalowania Acrobata. Tylko, że mi zależy na tym professional. 
Jeśli w Total Commanderze nacisnę f3 na tym pdfie to się okazuje, że plik textowy jednak zaczyna się od %PDF-1.6 dlaczego więc nie otwiera tego pliku i to w każdym innym programie np., Illustratorze, Corelu? Tylko od jednego klienta mi tak robi ale na innym kompie już otwiera ten pdf.

Edytowane przez dajo78
błąd

  • Rekomendowana odpowiedź
Gawel
komentarz
komentarz

To znaczy że plik nie otwiera się tylko na twoim PC na innym jest ok ? Próbowałeś  go otwierać w Egde, innej przeglądarce albo np. PDF viewer ?

dajo78
komentarz
komentarz (edytowane)

Dokładnie tak. Ale rozwiązałem problem w następujący sposób. Przeciągam pdf do przeglądarki Edge i z niej drukuje do pliku na drukarkę PDF. Powstały pdf już się otwiera / importuje. Ale Twoja odpowiedź mnie zainspirowała do próby otwarcia tego gdzie się da...

:)

Edytowane przez dajo78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.