x-kom hosting

Problem z botowaniem

Marcel Kunik
utworzono
utworzono

Witam mam problem z butowaniem mój komputer nie wyświetla mi mojego dysku na którym jest system. W tej opcji boot option#1 nie ma nic innego do wybrania dysk na którym mam system jest z mojego starego komputera jest to win10 home

Płyta główna to gigabite b660m ds3h ddr4

Prosze o pomoc IMG_20230215_212533371.thumb.jpg.6f86742593198f2a3f9dea8a18c5bdee.jpg

IMG_20230215_212515537.jpg

AudiAWX
komentarz
komentarz

Działał już, czy składasz nowy i przełożyłeś dysk z systemem licząc że ruszy?

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@AudiAWX mAM złożony nowy pc ale przełożyłem dysk systemowy ze starego pc 

 

@AudiAWX i nie działa

 

I tak ten system działał bez problemu na starym kompie 

AudiAWX
komentarz
komentarz

No to instaluj od nowa.

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

System ?

Czyli bym musiał kupić nowy system tak bo ten nie zadziała ?

AudiAWX
komentarz
komentarz

Ciężko wyczuć co tam miałeś, jak box to musi działać jak inny to się okaże po instalacji.
Ja zmieniłem kompa a system ruszył z kluczem starego kompa, tylko zapytał w pewnym momencie czy zmieniłem kompa.
Miałeś legalny czy pirat?

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

Legalny mam płytę w domu ale nie znam klucza ponieważ poprzedni pc był składany w serwisie i chyba zabrali kod 

@AudiAWX a nie przepraszam mam ten kod naklejony na kompie czyli jak byś mógł mi teraz wytłumaczyć po kolei co zrobić aby odzyskać ten system 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie chodzi o odzyskanie tylko zainstalowanie na czysto systemu. Przed tym możesz podłączyć dysk do innego komputera żeby skopiować jak masz ważne dane na partycji C, które chciałbyś zachować.

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 @AudiAWX udało się dzięki wielkie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.