x-kom hosting

Problem z obudową (?)

Anoyko
utworzono
utworzono

Szykujcie się, bo to petarda. Kupiłam w ME komputer (Dokładnie ACER Predator Orion 3000 PO3-630 i5-11400F 16GB RAM 512GB SSD GeForce GTX1650) i już pomijając wszystko to, co jest z nim nie tak, bo jest beznadziejny, to uwaga, NIE DA SIĘ GO ZAMKNĄĆ PO DODANIU DYSKU. A ma dwa wbudowane miejsca na typ dysku HDD sata 3.

Wszystko jest włożone odpowiednio, dochodzi do samego końca, ALE kiedy podepnie się kable (TE, KTÓRE DOSTAJE SIĘ W KOMPLECIE Z PC'TEM), nie ma miejsca na założenie szyby lub blachy (XD). Wystają one jakoś 4 centymetry. 4500 zł.
Rany. W każdym razie, moje pytanie brzmi: jak debil używać kompa OTWARTEGO, ale z dodatkowym dyskiem (i czy to bezpieczne) czy męczyć się z 500 GB pamięci, na które wejdzie mi parę gier?

Smacznej kolacji.

anioł2009
komentarz
komentarz

pokaż zdjęcia jak to wygląda

Anoyko
komentarz
komentarz

@anioł2009 Nie da się nic "zmienić", więc pokazywanie zdjęć jest bezcelowe. Moje pytanie dotyczy innego rozwiązania :/

AudiAWX
komentarz
komentarz

A może się da...

Anoyko
komentarz
komentarz

@AudiAWX Nie da. Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie zamiast szukać kolejnych?

AudiAWX
komentarz
komentarz

Masz młotek 5kg?
Dwa strzały i mniej więcej coś takiego wyjdzie. 1c8fd629ebc37db30b41348f20053b8d.jpg

Anoyko
komentarz
komentarz

@AudiAWX No "moje" kable nie są aż tak komfortowo zagięte -_- Zawsze marzyłam o dodatkowym wydawaniu kasy na ten szrot... kupować inne kable. Obawiam się, że rozwiązanie z młotkiem może się nie udać.

AudiAWX
komentarz
komentarz

I nikt kuźwa nie każe ci używać tych kabli co dali.

Anoyko
komentarz
komentarz

Może źle, że nazywam to kablami, bo może dojść do nieporozumienia. Mam na myśli te wtyczki, a nie że kabelki mi wystają poza obudowę i nie potrafię ich wcisnąć do środka.

AudiAWX
komentarz
komentarz

Więc jak cię jeden z lepszych fachmanów prosi o zdjęcie to nie pitol farmazonów.

Anoyko
komentarz
komentarz

@AudiAWX No CENZURA  kabaret. Mam kupować nowe kable, bo te CENZURA  z acera mi wrzucili takie, które nie pasują? Już wolę grać z otwartym pc'tem

AudiAWX
komentarz
komentarz

A to już twój wybór. Ale się da.

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz
44 minuty temu, Anoyko napisał:

Nie da się nic "zmienić", więc pokazywanie zdjęć jest bezcelowe. Moje pytanie dotyczy innego rozwiązania :/

 

No to chyba nie chcesz pomocy.

Anoyko
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Anoyko napisał:

W każdym razie, moje pytanie brzmi: jak debil używać kompa OTWARTEGO, ale z dodatkowym dyskiem (i czy to bezpieczne) czy męczyć się z 500 GB pamięci, na które wejdzie mi parę gier?

to było pytanie.

anioł2009
komentarz
komentarz

Jak debil używać kompa otwartego... więcej pamięci dyskowej się przyda..jak zapchasz dysk to system straci płynność.

kamyk666
komentarz
komentarz

Olej szufladki, połóż dysk luzem tam gdzie nie będzie przeszkadzać, najlepiej na ten zasilacz i spokój 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Dysk talerzowy na zasilaczu to chyba nie do końca trafiony pomysł.

  • Dobra wypowiedź 1
Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Zawsze można użyć plazmy/palnika acetylenowego/szlifierki kątowej/ PK/PKM/DsHK/Korda:brutalny:Tu sie przytnie, odstrzeli , tam dospawa. Sensownie pisząc, komputer dlatego jest formą zamknięta, aby mógł przeciskać przez swoje flaki  powietrze, za pomoca wiadtraków. Otwarta buda, powoduje zmiane temperatur podzespołów, co nie jest dobre dla sprzętu. Co do Acera fakt podoba mi sie Acer Aspire Predator G7700:V

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.