x-kom hosting

Laptop zatrzymuje się na ekranie głównym i nie reaguje

xotourlif4
utworzono
utworzono

Cześć, nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, jeśli nie proszę przenieść ten temat do odpowiedniego działu.

Mianowicie mam problem z moim laptopem HP, uruchamiam go i jestem już na ekranie głównym i nic nie mogę kliknąć nic nie działa czas jest zatrzymany, data nie taka jak trzeba i nie reaguje na nic.

Resetowałem go już nie raz i ciągle to samo nie wiem co już mam robić, proszę o pomoc :D

16764013925821913223437886386975.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

System oryginalny czy z witaminką?

xotourlif4
komentarz
komentarz

@Niebieska system był oryginalny (windows10) ale nie dawno został wymieniony na inny system Windows chyba też 10 nie jestem pewny nie mam jak tego sprawdzić a nie pamiętam już :(

Niebieska
komentarz
komentarz

A z jakiego powodu?

xotourlif4
komentarz
komentarz

@Niebieska tamten padł laptop w ogóle nie chciał się zalogować do ekranu głównego i ciągle wywalało blues screena

Niebieska
komentarz
komentarz

I po reinstalacji dobrze  działał? 

xotourlif4
komentarz
komentarz

Tak, przez może 2 tygodnie i nagle zaczął wywalać dalej bluescreeny i ciągle diagnostyka aż w końcu się załadował do ekranu głównego i nic nie mogę zrobić nic się nie dzieje wszystko stoi zawieszone nawet nie ma sceny ładowania profilu (zapraszamy)

Niebieska
komentarz
komentarz

A możesz wejść do BIOSu? Twój dysk jest normalnie widoczny pod swoją nazwą?

 

xotourlif4
komentarz
komentarz (edytowane)

Mogę wejść do narzędzi zaraz jak jest pierwszy ekran ładowania i trzeba kliknąć ESC i tam jest coś o BIOSie ale nie wiem co to, teraz resetuje go do stanu początkowego może to coś da,

Edit: w połowie resetowania wyskoczył mi komunikat że testowanie nie powiodło się 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zastanawiam się czy nie masz uszkodzonego dysku twardego. Masz możliwość podłączenia go jako dodatkowy pod innego by móc go zdiagnozować za pomocą CrystalDiskInfo?

xotourlif4
komentarz
komentarz

Dysk jest w pełni sprawny, ten który go ostatnio naprawiał sam to stwierdził i teraz robiłem test dysku i też wszystko jest ok, robiłem chyba reset biosu albo nie wiem klikałem dużo opcji i w końcu zadziałało i działa jakby nigdy nic się nie stało, dziękuję za pomoc, można zamknąć temat :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.