x-kom hosting

Update Windows 10 Pro

marlowe
utworzono
utworzono (edytowane)

Sprawa dotyczy komputerów w pracy, są 4 sztuki PC z Windows 10 ver 1909, jeden z nich aktualizuje system do najnowszej wersji bez problemu, a 3 pozostałe nie, problem jest nierozwiązany chyba juz z 1,5 roku. Dlatego, teraz się zebrałem i pisze ten temat, może ktoś doradzi jak zaktualizować. Problem jest zawsze ten sam, system co kilka dni wymusza aktualizacje, w końcu do niej dochodzi, aktualizuje sie tak do mniej więcej 47%, po czym wyskakuje błąd i aktualizacja jest wycofywana, po tygodniu znów wymusza aktualizacje, itd..itd,... i sprawa sie ciągnie z 1,5 roku.... 

Nie jest to raczej wina pojedyńczego PC bo ma to miejsce z 3 komputerami

Anawa
komentarz
komentarz

Ile aktualizacji jest na tych komputerach do zainstalowania? Czy jest tylko 1 aktualizacja podana?

marlowe
komentarz
komentarz (edytowane)

tak to wygląda, przy czym na górze widoczne info o braku wsparcia dla mojej ver WIN10.

Chyba ta problematyczna to ta aktualizacja 22H2

aktualizacje.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Możesz wybrać, które aktualizacje mają zostać zainstalowane? Wtedy można zobaczyć, przy której występuje błąd. I przy okazji: jaki konkretnie błąd się wyświetla podczas aktualizacji?

marlowe
komentarz
komentarz

To narzędzie Wushowhide, nie zadziałało, po 2 dniach znów wymusza aktualizację, chciałem zaktualizowac z ISO, ale taki komunikat błędu mam:

 

https://ibb.co/g7BVGGN

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.