x-kom hosting

Lagi w grach

przemcio92
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

mam pewien problem. Otóż: gdy gram w jakakolwiek gre, strasznie mi laguje.. nie wiem czemu.. moj komputer spelnia rekomendowane wymagania, mimo to gra wciaz sie tnie.. nie wiem co moze byc tego przyczyna.

pare miesiecy temu kupilem nowa karte graficzna, teraz moj sprzezt wyglada tak:

intel celeron 3.06 gHz

1024MB ram (Sześćset cośtam)

GeForce 8600GT 512 (NVidia)

plyta glowna : AsusP5VD2-VM SE

jakby co, zrobilem format i skan systemu...

Cimcio
komentarz
komentarz

A w jaką grę na przykład grałeś gdy ci laguje?? Crysis??

olszak
komentarz
komentarz

sterowniki masz wgrane? na jakich detalach, bo na max to zadna nowa gra ci na tej karcie nie pójdzie

przemcio92
komentarz
komentarz

no przeciez znam wymagania nie? xD

Wymagania sprzętowe Flyff: PentiumIII 1000 MHz; 256MB RAM; NVIDIA Geforce4 MX 440; połączenie z internetem; Direct X 9.0b (DirectX 9.0b Windows 2000/XP)

ale tak jest ze wszystkimi grami... a w zadne z wymaganiami powyzej 512 ram nie gram...

mam dobre sterowniki...

BUMP

odswiezam

Nocturn
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy przypadkiem 8600GT nie ma dodatkowe zasilania? jeśli ma czy jest podpięte?

// nie cytuj niepotrzebnie!

// naekana

przemcio92
komentarz
komentarz

@up

ma i jest podpięte...

gdyby nie bylo, to bym kompa nie uruchomil

olszak
komentarz
komentarz

jaka dla mnie to masz złe stery wgrane.

przemcio92
komentarz
komentarz

probowalem wielu sterownikow,zostalem przy najnowszych

175.16

odswiezam

19Adolf08
komentarz
komentarz

Moze Ci cos procka pozera i dlatego sie tak tnie? W windowsie tez tak Ci wolno chodzi?

przemcio92
komentarz
komentarz

windows chodzi raczej normalnie,ale jak cos nagrywam, to juz innego programu nie otworze xD bo zwiecha..

procek ma juz 2 lata reszta byla wymieniana niedawno.

więc?

nie wiem juz co robic...

odswiezam

Machur
komentarz
komentarz

to tez przychylam sie do nieprawidlowosci pracy procesora. bo skoro karta teoretycznie jest dobra?

przemcio92
komentarz
komentarz

teoretycznie?

Machur
komentarz
komentarz

a tak Ci sie dzieje odkad kupiles ta karte? jesli tak to sprawdz u jakiegos qmpla czy tak samo ta karta dziala. wtedy bedziesz mial jasnosc czy jest dobra czy nie

przemcio92
komentarz
komentarz

sprawdzałem karte.. wszystko działa , ale dowiedziałem się,ze to może byc spowodowane nadmiernym nagrzaniem procesora...

na procku mam 1 malutki wentylator i to jest całe moje chłodzenie xD reszta to radiatorki:P

komputer po 2hrs pracy jest tak goracy,ze mozna na nim jajecznice robic :P

to jak?

BUMP

bo temat juz na drugiej stronie jest xD

Akahan
komentarz
komentarz

To jak? To do sklepu po wentylatory, przynajmniej z 2 w obudowie, i skoro masz mały na procku to też na procesor...

przemcio92
komentarz
komentarz

no ok. ale chodzi mi o to, czy moj problem moze byc spowodowany przegrzewaniem sie procesora xD

Akahan
komentarz
komentarz

Tak jak nie ma innej odpowiedzi to na 99,9 % jest to spowodowane zbyt dużą temp. w komputerze...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.