x-kom hosting

Nauka JavaScript

Gorack
utworzono
utworzono

W jakie kursy warto zainwestować żeby nauczyć się JavaScriptu?

Chciałbym pójść w kierunku IT i zawsze interesowała mnie tematyka tworzenia stron. Materiałów w sieci jest od groma ale chciałbym zacząć naukę od podstaw, najlepiej stacjonarnie. Firm sprzedających kursy też dużo i ciężko się połapać który kurs wybrać.

Czy jest w branży jakaś rekomendowana firma nauki i czy są szkoleniowcy których unikać? Myślałem wstępnie o GoIT.

eryk93
komentarz
komentarz

Szerokim łukiem omijaj bootcampy, strata kasy za wiedzę, którą można zdobyć o wiele taniej i systematycznie.

 

Luknij na mmcschool, przerabiałem, warto, na początek w zupełności ci wystarczy ;)

Gorack
komentarz
komentarz

Wygląda dobrze. Drogo nie jest więc kupię pierwsze dwa kursy i zobaczymy jak to pójdzie :)

-n3veR
komentarz
komentarz

Za darmo masz jeszcze Hello Roman na YT. Też materiały na poziomie.

  • Dobra wypowiedź 1
eryk93
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Gorack napisał:

Wygląda dobrze. Drogo nie jest więc kupię pierwsze dwa kursy i zobaczymy jak to pójdzie :)

Na Discordzie jest społeczność, więc zawsze tam ktoś ci podpowie w razie problemów ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.