x-kom hosting

Problem z instalacją Windowsa 11

Adi8898
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, ostatnim czasem  postanowiłem kupić nowy komputer dla mojego taty w którego skald wchodzi: 

-b550m aorus elite 

-Ryzen 5 5600x

-16 gb ram ddr4 

-gtx 1030 

Problemem jest system operacyjny, nie mogę zainstalować Windowsa 11 pomimo tego, że w aplikacji "Sprawdzania kondycji komputera" jest informacja, że Windows 11 może zostać zainstalowany na tym urządzeniu, jednak przy próbie instalacji, wyświetla się informacja dotycząca braku możliwości instalacji Windowsa na tym komputerze. Płyta główna ma zaktualizowany bios, włączony jest też moduł bezpiecznego rozruchu oraz TPM 2.0.  Proszę o pomoc

eryk93
komentarz
komentarz

Dobrym rozwiązaniem będzie pozostanie przy W10, W11 robi jeszcze problemy, niespodziewane bluescreen-y, samoczynne resetowanie się systemu, jeśli to sprzęt dla ojca, to lepiej niech korzysta ze stabilnego systemu ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.