x-kom hosting

"Poszukuję monitora do 500zł." 2, The Electric Boogaloo

Hacinson
utworzono
utworzono

Zadawałem rok temu identyczne pytanie ale dalej nie byłem w stanie podjąć decyzji.

Tym razem zamieszczam co ma mój pc w środku żeby ktoś mądrzejszy niż ja mi doradził jaki monitor warto kupić żeby wszystko banglało. Budżet w temacie zostawiłem z poprzedniego pytania tylko jako element nawiązania, tym razem jestem gotów zapłacić do 800 ziko.  

 

Mój komputier ma Intel I5 4460, 8GB Ram DDR3, GTX1050TI 4095MB.

 

Myślałem o jakimś monitorze 75hz, full hd tylko nie wiem ile cali było by spoko żeby nie zamulić mojego PC który nowy był jakieś 5 lat temu.

 

Główne przeznaczenie to gierki oraz czasami zdarza się że piszę kod ale to w tym nie przeszkadza nawet ten monitor co teraz mam.

 

Ktoś coś? 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Przekątna nic nie zmienia w sprawie wydajności. Zajechać możesz go jedynie rozdzielczością ;)

 

Do tej karty graficznej FHD to optymalny wybór, a FHD lubi się najbardziej na 24-calach - zagęszczenie pikseli, które pozwala na swobodną pracę na tekście. 


Ja szedłbym w stronę HP X24ih Gaming. To bardzo poprawny IPS 144Hz FHD, który ma jeszcze regulację wysokości, a to nieodłączny element dobrego monitora. 
Z kodem e-sport kosztuje 749 zł 

  • Dziękuję 1
Hacinson
komentarz
komentarz

@X-KOM Widzę że X-KOM dalej jest przodownikiem tego forum.

Dziękuje bardzo za pomoc, monitur będzie brany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.