x-kom hosting

Co sądzicie o tym monitorze Philips'a?

Gość
utworzono
utworzono

Witam, dziś w necie natknąłem się na taki tani, przyjemny i niemały bo 22 calowy MONITOR.

Co o nim sądzicie? Czy za taką cenę warto kupić taki sprzęt? Czy jest lepszy od 22 calowych samsungów z tej samej kategorii cenowej?

Weacky
komentarz
komentarz

co o nim sądzę? Nic specjalnego... monitor przeciętny i ja osobiście bym go nie kupił...

nie jest lepszy od samsungów.

Sonido
komentarz
komentarz

Za taką cenę to może i warto zaryzykować, choć nie wiem jak sprawuje się w rzeczywistości. Parametry mógłby mieć lepsze (5ms i 1000:1 nie powala). Wygląda nawet ładnie, także poszukaj jakiś opinii o nim i jeśli będą pozytywne to możesz zamówić.

Gość
komentarz
komentarz

ok, dzięki za pomoc. Z monitorów do 1000 zł (nie więcej!) co polecacie? Zależy mi na tym, aby był minimum 22 calowy.

Sonido
komentarz
komentarz

Polecę ten, który sam mam - Samsung 226BW.

cinyrk
komentarz
komentarz

Ja również poleciłbym Samsunga, ja wprawdzie mam 225MW, ale jezeli nie potrzebny Ci tuner tv to 226BW będzie świetnym rozwiązaniem.

suar
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu wybrałbym Samsunga 226BW (polecanego przez użytkowników powyżej). Ten Philips podany przez Ciebie to średni monitor, ma jedynie dobre kąty widzenia (identyczne jak SM226BW), 16,7 mln wyświetlanych kolorów i całkiem fajny wygląd. Bierz jakiegoś Samsunga 226BW, 2232BW lub LG L226WTQ-SF.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.