x-kom hosting

Zmiana dysku

AdonisGR
utworzono
utworzono

Witam, kupiłem dysk Lexar NM620 i postanowiłem swój poprzedni dysk ssd na którym miałem system sklonować z tym nowym. Operacja sie udała tylko pytanie brzmi co zrobić zeby system startował z tego nowego dysku a nie poprzedniego? w Biosie zmieniłem już kolejność dysków ale to nie pomaga. Dopiero po odpięciu poprzedniego startuje mi na nowym. Odpiąć go i sformatować na innym PC czy można to gdzieś przestawić? 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Pokaż zdjęcie z BIOS z ustawieniem 'boot priority'. Powinno wszystko działać jak jest ustawiony nowy dysk.

AdonisGR
komentarz
komentarz

Dysk H to nowy dysk z którego chciał bym żeby system startował. Ale jak widać mimo ustawienia w biosie nie robi tego 

9DB9D51D-3DED-4B5F-B424-8C85C488741B.jpeg

363721CE-31D6-4A6F-9284-2C28AFA24964.jpeg

Gawel
komentarz
komentarz

Jeżeli startuje na nowym to podłącz stary uruchom instalatora windows z USB i format

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.