x-kom hosting

komunikaty radiowe i pierdzenie w słuchawce

soixante
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Otóż mam taki problem, że słyszę w lewej słuchawce komunikaty radiowe. Nie jestem podłączony do żadnych discordów etc. a w s lewej słuchawce słyszę rozmowy ludzi. Padły mi słuchawki sony - lewa słuchawka przestała grać. Kupiłem JBL i też przy oglądaniu filmu słyszałem te komunikaty. Nie wiem w jakim języku są bo przez szum się nie przebija tak dobrze dźwięk. Dzisiaj włączyłem komputer i zaczęło pierdzieć i szumieć w lewej słuchawce. Teraz ustało. Ale trwało to z 10 minut. Komputer to acer nitro 5. Siada karta dźwiękowa? Ten komputer ma 7 miesięcy. 

@edit Słuchawki JBL kupiłem wczoraj. Przy słuchaniu muzyki nie słuchać pierdzenia i innych dźwięków oprócz muzyki. 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli są szumy i trzaski na słuchawce przy oglądaniu materiału wideo to coś jest nie tak albo z ustawieniami dźwięku (np. złe sterowniki) albo problem jest głębszy i szwankuje karta dźwiękowa np. Masz możliwość sprawdzenia na innych słuchawkach czy głośnikach?

soixante
komentarz
komentarz

Na dwóch słuchawkach mi się tak działo. Tylko jedne się zepsuły dlatego kupiłem nowe. To są szumy jakby mój komputer zmienił się w krótkofalówkę walky talky i odbieram czyjś sygnał i słyszę co ta osoba mówi. Wczoraj słyszałem tak jakby zakłócenia sygnału takie dziwne pierdzenia i szumy. 

To pierdzenie wydaje taki dźwięk jak 20 lat temu zakłócenia powstałe gdy przy komputerze leżał telefon. Pamięta ktoś? 40 minut takie coś słyszałem potem ucichło i po ok. 20 minutach zaczął się bełkot. Ktoś coś nawijał 15 minut w nieznanym języku. Kiedy zaczęło się pierdzenie podłączyłem drugie słuchawki też JBL ale dokanałowe, nie było słychać tego pierdzenia. Później podłączyłem dokanałowe słuchawki jak zaczęła się rozmowa też nie było słychać. Podłączyłem nowe słuchawki do telefonu, włączyłem muzykę i nic. Czysty dźwięk. Dodam jeszcze, że jak są podłączone słuchawki do kompa to te dźwięki się nakładają. Jak oglądam film to wyraźnie słychać ścieżkę dźwiękową filmu ale nakłada się na to te pierdzenia albo rozmowa. Jakieś pomysły co to może być?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.