x-kom hosting

Uchwyt na 2 monitory

ReeaaC
utworzono
utworzono

Posiadam 2 monitory:

Acer EG220Q

Benq gw2265

Chciałbym zamontować uchwyt na oba monitory. Jeden ma być na wprost mnie, drugi z boku. Zobaczyłem uchwyt SPC Gear Atlas 200, problem jest tylko taki, że oba monitory montaż VESA mają na różnej wysokości. Zależy mi, aby monitory były na identycznej wysokości. Czy są uchwyty takiego typu jak Atlas 200, ale z opcją ustawiania wysokości dla obu monitorów oddzielnie?

Myślałem na uchwytem gazowym, jednak wolałbym te "klasyczne". Monitory będą w takiej samej pozycji od momentu montażu.

Budżet: jak najtaniej, ale spełniający wymagania.

Może być zdjęciem przedstawiającym ekran, głośnik, telewizor i tekst „acer”Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.

zbiku90
komentarz
komentarz
20 godzin temu, ReeaaC napisał:

problem jest tylko taki, że oba monitory montaż VESA mają na różnej wysokości. Zależy mi, aby monitory były na identycznej wysokości.

 

20 godzin temu, ReeaaC napisał:

Myślałem na uchwytem gazowym, jednak wolałbym te "klasyczne".

Jedno z drugim się raczej wyklucza wzajemnie.

https://www.morele.net/art-uchwyt-biurkowy-na-2-monitory-13-27-l-13gd-ramart-l-13gd-1267666/

20 godzin temu, ReeaaC napisał:

Monitory będą w takiej samej pozycji od momentu montażu.

Podokręcaj w takim razie śruby do oporu jak już sobie ustawisz odpowiednio.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Gazówki nie są takie straszne, pod warunkiem, że są dobrze dobrane do wagi monitora, a po montażu odpowiednio ustawisz sprężynę. Sam korzystam z podwójnego ramienia gazowego i nic nie opada ;) 

Twoje monitory nie należą do najcięższych, więc spokojnie możesz przemyśleć ART L-16GD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.