x-kom hosting

Myszka świruje przy stosunkowo nowej podkładce

Eatewedd
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
kupiłem we wrzesniu podkladke SPC Cordura Speed XXL i do zeszlego tygodnia nie bylo z nia problemow, myszka fajnie z nia wspolgrala i nie bylo co narzekac. Ale jak wiemy wszystko co dobre, to sie szybko konczy i tak tez jest w przypadku mojej podkladki :D Z dnia na dzien myszka na srodku podkladki przestala dobrze funkcjonowac tj. przy szybszych ruchach zaczyna swirowac i hamowac, co nie ukrywam przy strzelankach doprowadza do szewskiej pasji :E Jakis pomysl co sie z nia moglo porobic i co zrobic zeby myszka zaczela na niej funkcjonowac? Na starej 8 letniej podkladce mysza dziala jak nalezy, tak samo bez podkladki. Jedyne problemy to na tym dziadostwie. Podkladki nie zalalem, nie pobrudzilem nic generalnie specjalnego z nia nie robilem. Wczoraj juz siegnalem po drastyczniejsze srodki i ja wyczyscilem gabka do naczyn + plyn. Na nic sie to zdalo bo jest to samo, a mam wrazenie ze nawet gorzej xD any ideas?

@edit: myszka to steelseries rival 3, nie ma nawet roku

Edytowane przez Eatewedd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.