x-kom hosting

Nie moge dostać się do BIOS-u

Mancioch
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry ostatnio mam problem z dostaniem się do biosu mojego kompa. Problem leży w tym że w trakcie ponownego uruchamiania komputera nie mogę najwidoczniej korzystać z klawiatury klikam przyciski odpowiadające za uruchomienie biosa i nic również mam cały czas czarny ekran i dopiero ekran i klawa zaczyna działać gdy pokazuje mi się opcja logowania. Próbowałem już podłączyć inna klawiaturę i ekran lecz nic to nie dawało (jak to w czymś pomoże to mam płytę główną z GIGABYTE). Jak są jakieś pytania proszę śmiało pytać. Proszę o pomoc :D

Niebieska
komentarz
komentarz

Jeżeli to starsza płyta to może być potrzebna klawiatura na PS/2. Problemy są też z klawiaturami bezprzewodowymi.  Możesz zrobić reset BIOSu, wtedy powinien na pewno się załączyć. 

Mancioch
komentarz
komentarz

tylko problem jest jeszcze w tym że ja ja już kiedys korzystałem z biosu na tym kompie z moją klawa z USB

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zrób reset BIOSu.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.