x-kom hosting

Problem z myszką naprawa czy wymiana na inną?

Samaelos
utworzono
utworzono

Dzień dobry, mam problem bo moja wiekowa(8lat) myszka NTT HIRO ELITE niestety odmówiła posłuszeństwa(dokładniej rolka) i czasami lewy przycisk potrafi zrobić podwójny klik. I czy jest możliwość wymiany rolki? Jak nie to jaką podobną myszkę polecacie do 200zł. Coś wytrzymałego i podobne wyglądającego i żeby miała minimum tyle samo przycisków(5 użytkowych i 2 do zmiany dpi) żeby miała minimum 3500dpi(chociaż teraz mam mysz co ma 8000dpi i bardzo fajnie mi się pracuje, tylko zmiana następuje przez oprogramowanie co mi nie pasuje). I żeby była wytrzymała, czytałem o logitechu g502 I jest słaby pod względem wytrzymałościowym(jak zwykle logitech się nie popisał miałem kilka myszek i wszystkie lądowały do kosza po pół roku).

FB_IMG_1675035933881.jpg

iSkuL
komentarz
komentarz

O ile z rolką często da się coś zrobić. Rozebrać wyczyścić itp, to z podwójnym klikiem niestety już nie. Tutaj zdecydowanie polecam zakup nowego produktu. Niestety nie będę polecał konkretnej myszy ponieważ to wszystko zależy jaki masz gust. Patrząc na tego Hero lub 502 to lubisz ergonomiczne kształty. Ja polecam sprawdzić ofertę Dream Machines:

https://www.x-kom.pl/szukaj?q=dream machines

Mają dość spory asortyment. Być może znajdziesz coś ciekawego.

Pietras33
komentarz
komentarz

A mam pytanie bo widziałem 3 wersje Logitech G502(High Performance, SE i Proteus Spectrum) i czym się różnią?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.