x-kom hosting

Pomoc w dobraniu monitora do laptopa

Hazaraki
utworzono
utworzono

Witam, posiadam laptopa acer nitro 5

16gb ram 

Gtx 1650

Hdmi 2.0

1080p 60hz 

 

Dobra i teraz potrzebowałbym monitora, wiem że musi być w takiej samej rozdzielczości 1080p ale jakbym chciał monitor z większą ilością Hz to mogę sobie pozwolić czy komp jakoś mocno odczuje ? Jeszcze ilość cali w monitorze slyszalem ze tez najlepiej do rozdzielczości dobrać więc jaki byście polecali monitor do grania i do przeglądania wykresów na giełdzie ? 

Chciałbym aby był szeroki ale nwm czy to się nie bd kłócić z 1080p nie znam się.

Podlinkujcie propozycje, dzięki 

Hazaraki
komentarz
komentarz

Dzięki 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Komputer większej ilości Hz nie odczuje, ale wyższą rozdzielczość już tak, a szczególnie w grach. Na pulpicie nie odczujesz żadnej różnicy.

 

Monitor 21:9 1080p to nie jest głupie rozwiązanie, bo tutaj fonty cały czas będą ostre, a realnie przestrzeń robocza będzie o połowę większa niż na standardowym monitorze. 

 

Zerknij sobie na LG 29WP60G-BTo płaski IPS, którego odświeżanie wynosi 75Hz. 

Hazaraki
komentarz
komentarz

Dziękuję, myślę że ten będzie super

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.