x-kom hosting

TP-LINK TD-W8901G i NEOSTRADA

Pawel_8515
utworzono
utworzono

Witam zakupilem taki oto router ale nie laczy sie z neostrada........wpisuje wszytko w tej stronie konfiguracyjnej jak trzeba .....i nic nie laczy sie z neo

olej3232
komentarz
komentarz

Co to znaczy "jak trzeba"? Napisz jakie pola wypełniasz i co w nie wpisujesz

Tomek
komentarz
komentarz

Napisz jaki błąd pojawia się.

Pamiętaj o wielkości liter w loginie i hasło.

Pawel_8515
komentarz
komentarz

no tak wpisuje jak w instrukcji .....i tez probowalem wg instrukcji od podobnego modelu z neta i nic...............pamietam o wielkosci liter poprostu sie nie laczy ...tak w polu line (czy cos w tym rodzaju nie pamietam bo narazie nie mam czasu znowu probowac podlaczyc) pojewia sie Activate i za chwile down ...i tak w kolko czyli tak jakby probowal sie laczyc ale cos mu nie pozwalało:/

w logach jest blad "err-3001 rn-p=804d93d4

localh0st
komentarz
komentarz

Najlepiej pokaż screenshot konfiguracji z zamazanymi tylko polami loginu i hasła.

Pawel_8515
komentarz
komentarz

no juz poszlo wszytko ALE :) mam kolejny problem otoz caly czas migala mi lampka adsl i przez to pewnie sie nie moglem polaczyc ale to niewazne.....a wiec o co chodzi.....na kablu na ktorym miga lampka ADLS w TP linku ...moj stary router adsl Dlinka chodzi bezproblemowo i lapie synchronizacje z adsl....poszedlem wiec z tp-linkiem do innego kabla i tam podlaczylem i zaskoczyl .......polaczylem sie netem i wszystko cacy ..potem zabralem tp linka bo chce go podlaczyc tam gdzie na poczatku poniewaz jak on moze nie dzialac skoro D link dziala???....(ps probowalem podlaczyc poziej tp-linka tam gdzie raz zadzialal:) i juz tez nie lapie i ADSL miga:)....czy ktos cos z tego rozumie??

  • 4 tygodnie później...
jackieiks
komentarz
komentarz
Witam zakupilem taki oto router ale nie laczy sie z neostrada........wpisuje wszytko w tej stronie konfiguracyjnej jak trzeba .....i nic nie laczy sie z neo

Witam,też mam ten router,TD-W901G i też mam problem z podłączeniem,gdy w końcu udało mi się to po paru minutach zaczyna migać adsl i zrywa połączenie.By korzystać z netu muszę korzystać ze starego Sagema od neostrady i wtedy jest OK.Sytuacja powtarza się cyklicznie,router ostygnie,włączam go,podziała trochę,jest nawet podział łącza,działa wi-fi by potem znów wyłączyć się.Uaktualniłem oprogramowanie,jednak nie na wiele to przydało się.Być może ktoś miał podobny problem i jakoś dał sobie radę.

  • 5 miesięcy później...
jackieiks
komentarz
komentarz
Witam,też mam ten router,TD-W901G i też mam problem z podłączeniem,gdy w końcu udało mi się to po paru minutach zaczyna migać adsl i zrywa połączenie.By korzystać z netu muszę korzystać ze starego Sagema od neostrady i wtedy jest OK.Sytuacja powtarza się cyklicznie,router ostygnie,włączam go,podziała trochę,jest nawet podział łącza,działa wi-fi by potem znów wyłączyć się.Uaktualniłem oprogramowanie,jednak nie na wiele to przydało się.Być może ktoś miał podobny problem i jakoś dał sobie radę.

Niestety router był wadliwy,został wymieniony i już działa doskonale,konfiguracja zgodnie z instrukcją odbyła się bez problemów.

  • 1 miesiąc później...
krzyyysztof_mgk
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam.

Mam ten sam router: TP-LINK TD-W8901G

Internet: Neostrada

Ustawiłem wszystkie parametry,

wdaje mi się że poprawnie, bo internet działa,

ale niestety tylko po kablu, natomiast mi zależy tylko i wyłącznie na WiFi.

Komputer łączy się z routerem bez problemu przez WiFi,

ale po próbie otwarcia przeglądarki, kończy się komunikatem: Nie odnaleziono serwera.

W czym może być problem?

Pozdrawiam

Edytowane przez Analofex
Slipknot
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaktualizuj w momencie jak jestes podlaczony kablem do routera firmware w routerze i wtedy sprobuj skonfigurowac na nowo.

Firmware znajdziesz na stronie producenta TP-Link.

Edytowane przez garos666
krzyyysztof_mgk
komentarz
komentarz

Niestety, zaktualizować nie mogę,

bo nie ma aktualnie nowszego,

niż ten który jest wgrany...

Slipknot
komentarz
komentarz

Daj screeny ze strona konfiguracyjna internetu (WAN), LAN i Wi-Fi z routera.

  • 11 miesięcy później...
ralfis1
komentarz
komentarz (edytowane)

witam ma problemik jak inni czyli nie mogę podłączyć tego routera nie wiem czemu ;((( szukam czytam juz kilka dni ;/ ale nadal nie działa , możliwe że wadliwy?!
a mianowicie podłączam tak

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=28qxmd5&s=6

moje ustawienia są następujące..

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2wnsiyv&s=6

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=4kh6x&s=6

proszę o pomoc bo włosy wyrywam ;/

za wszystkie odp z góry thx

dobra już sobie poradziłem jakims fuksem ale zato sie mecze z tym aby laptop działał przez wifi od rutera...
trzeba wgrac jakieś sterowniki??? pliska help..

mam lapka DELL VOSTRO 1015 win7 64 ultimet (czy jakoś tak) ....wykrywa siec ale tam gdzie są kreski od połaczenia umnie jest X ,, niemoge wpisac nawet hasła ani nic ;(

za wszystkie odp z góry thx

Edytowane przez sokol111
gorg81
komentarz
komentarz

Panowie na wstępie zakładajcie osobne tematy bo się wszystko miesza :)

sokol111 - masz ty włączoną w ogóle kartę sieciową WI-fi ?? wykrywa Ci sieć czy tylko mruga ??

Analofex - włącz DHCP w routerze i ustaw kartę sieciową na Automatyczne pobieranie adresów i reszty danych , i odłącz kable rj45 Lan jak chcesz się połączyć po Wi-fi bo może występować konflikt adresów IP.

Paweł_8515 wejdź do Ustawień Routera Advanced Setup->ADSL i tu ustawiasz ADSL Mode -> auto Sync oraz ADSL Typ: Annex A powinno pomóc jeśli nie to spróbuj pozmieniać ADSL mode : tu masz kilka opcji popróbuj bo w Tplinkach mnie nic już nie zdziwi
:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.