x-kom hosting

Myszka do 200zł

gyby95
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym kupić myszkę do maksymalnie 200zł. Przeszedłem się po sklepach i zdecydowałem że myszka będzie do zadań codziennych i okazjonalnie do grania. Do tej pory używałem podstawowego logitecha. Spodobała mi się ergonomia w Steelseries Rival 3, była taka poprawna... bez zakrzywień - bym to ujął. Czy ta myszka w cenie ~130zł będzie dobrym wyborem? Może polecicie coś innego, coś konstrukcyjnie podobnego a na lepszych parametrach w tej cenie.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

jeśli odpowiadają Ci konstrukcje symetryczne, to warto zwrócić uwagę na SteelSeries Prime to świeższy model, na lepszym sensorze względem Rivala, a cena jest podobna. 

gyby95
komentarz
komentarz

@X-KOM w Rivalu urzekło mnie też to rgb :P a coś konstrukcyjnie podobnego z tym bajerkiem? 

gyby95
komentarz
komentarz

@AudiAWX mmm nieee, 200zł to góra. Aż takim zapaleńcem nie jestem. A SteelSeries Prime z dopiskiem + byłby lepszym wyborem niż sam Prime? Jednak aż takiej choinki nie chcę mieć. Klawiatura daje radę :puchar:

Ewentualnie może coś między Logitech G305, a SteelSeries Prime+? 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

W takim razie jeżeli przypadł Ci Rival kształtem, to bez sensu jest szukać czegoś innego. Różnic w sensorze i tak większość z nas by nie odczuła - nie znam myszki, która miałaby sensor na poziomie kulki :E 

gyby95
komentarz
komentarz

@X-KOM zatem biorę Prime+, dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.