x-kom hosting

Malwarebytes spam RTG

fluuu
utworzono
utworzono

Siema od 2 dni mwalwarebytes znajduje cały czas 1 strone i mi spamuje ze została zablokowana dostałem 540 zgłoszeń komp  świeży i przeskanowany pare razy adwcleaner oraz malwarebytes i nic nie wykazuje. Ktoś pomoże?

obraz_2023-01-24_234247967.png

Bromidum
komentarz
komentarz (edytowane)

@AudiAWX CCleaner? Przecież to nawet nie jest program wyszukujący złośliwe oprogramowanie, a dodatkowo jest całkowicie zbędny.

Junkware Removal Tool jest przestarzały i niewspierany.

 

@fluuu - poniższe instrukcje.

 

Zacznij od wykonania kilku profilaktycznych skanów. Jeśli skaner wykryje jakieś zagrożenie - pokaż zrzut ekranu (screen).
 

1) RogueKiller Anti Malware

Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania).    

 

2) Emsisoft Emergency KIT 

Przed rozpoczęciem skanowania wykonaj aktualizację sygnatur, następnie wybierz „malware skan”. Upewnij się, że wykrywanie potencjalnie niechcianych programów (PNP) jest włączone. Przenośny skaner Emsisoftu pozostaw do okresowych skanowań swojego urządzenia. 

 

 

Zmień serwer DNS na Quad9 → https://www.youtube.com/embed/aujUl3yt6nM?autoplay=1 (podstawowy 9.9.9.9, zapasowy 149.112.112.112) 

Zmianę dokonaj także w ustawieniach swojego routera.

 

Następnie podrzuć logi FRST, które wygenerujesz w programie opcją „skanuj”. Powstałe pliki tekstowe "frst.txt" oraz "addition.txt" wklej jako załączniki.

Edytowane przez Bromidum
  • Super 1
AudiAWX
komentarz
komentarz

Yeyu, w ccleaner najlepiej widać co jest zainstalowane, kiedy i z czym.
Dla mało wprawionego może właśnie być najlepszym rozwiązaniem.

A nic nie mówiłem że to antywirus.

Natomiast czasem trzeba się jakiegoś gówna pozbyć żeby system wyleczyć i tu się sprawdza.

Zresztą po UJ ja się tłumaczę, niech robi co chce.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.