x-kom hosting

Router nie może połączyć się z internetem.

Vertus20
utworzono
utworzono

Witam, chciałem przerzucić się ze starego routera z Pentagrama na nowszy model Tenda f6. Zmiana wynikała z tego że niedlugo będę miał lepszy internet i potrzebny lepszy router. Problem polega na tym że na stronie tendy status połączenia routera wyświetla komunikat: Error No response from The remote server. Please contact your ISP. Poprzedni router nie ma tego problemu. Router ustawiony jest na DHCP tak samo w komputerze. Teraz moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób żeby to naprawić? Czy pozostaje jedynie kontakt z dostawcą internetu? Niżej załączam zdjęcie problemu.

IMG_20230124_211325.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

A czy stary i nowy jest tak samo skonfigurowany?

Vertus20
komentarz
komentarz

@gavron7 A które konkretnie konfiguracje powinienem sprawdzić? Wiem jedynie że obydwa działają na DHCP.

Vertus20
komentarz
komentarz

Dobra udało się, problem stanowił adres MAC. Zmieniłem go na taki sam jak w poprzednim routerze i wszystko śmiga :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.